Zostało nam tylko 31 lat! TO stanie się z nami w 2050 roku!
Przepowiedni na temat końca świata było już tyle, że trudno je zliczyć. Jeśli wierzyć jasnowidzom i innej maści wizjonerom - Armagedon powinien wydarzyć się jeszcze w tym tygodniu. Czy tak się stanie? Szanse na to są raczej niewielkie. Ale czy to oznacza, że jesteśmy całkowicie bezpieczni? Najnowsze teorie naukowców wcale nas nie uspokajają.
 

Jeśli nie dojdzie do wojny nuklearnej, powtórnego przyjścia Chrystusa czy ataku kosmitów, to i tak wykończymy się sami - przekonują eksperci z Breakthrough National Centre for Climate Restoration. Australijscy badacze podali nawet datę, kiedy może dojść do najgorszego.

Zostało nam tylko 31 lat, zanim sytuacja całkowicie wymknie się spod kontroli. W 2050 roku ma być naprawdę źle.

Wcześniejsze wyliczenia mówiły o tym, że w kolejnych dekadach klimat jeszcze bardziej się ociepli. O około 2 stopnie Celsjusza. Niby niewiele, ale i tak wywołałoby bardzo negatywne skutki. Wyniki ostatnio wykonanych pomiarów i badań wykazują, że będą to jednak 3 stopnie. A to już katastrofa.

Trzydzieści pięć procent globalnej powierzchni lądu oraz około 55 proc. światowej populacji będzie przez 20 dni w roku narażone na śmiercionośne warunki, poza progiem ludzkiej przeżywalności

- czytamy na radiozet.pl, które cytuje naukowców z Melbourne. Z ich obserwacji wynika, że słońce zacznie nas dosłownie palić.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 12 czerwca 2019 o 10:06 przez jatoja

Komentarze

Zobacz również

W 1964 roku 17 letnia kobieta, próbując popełnić samobójstwo skacząc z wieży Eiffla, wylądowała na przejeżdżającym samochodzie i przeżyła. Po czym rok później wyszła za mąż za właściciela samochodu.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Imię Kinga to zdrobnienie od germańskiego imienia Kunegunda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Blondynki mają przewagę nad brunetkami jeśli chodzi o... włosy. Blondynki mają średnio 140 tys. włosów na głowie, podczas gdy brunetki 110 tys.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09

Starożytni Grecy wierzyli, że kobiety o rudej barwie włosów przeistaczały się po śmierci w wampiry.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef

Blond włosy i zielone oczy to jedna z najrzadszych kombinacji na świecie. Tylko 0,3% osób na świcie tak wygląda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef