Zostało nam tylko 31 lat! TO stanie się z nami w 2050 roku!
Przepowiedni na temat końca świata było już tyle, że trudno je zliczyć. Jeśli wierzyć jasnowidzom i innej maści wizjonerom - Armagedon powinien wydarzyć się jeszcze w tym tygodniu. Czy tak się stanie? Szanse na to są raczej niewielkie. Ale czy to oznacza, że jesteśmy całkowicie bezpieczni? Najnowsze teorie naukowców wcale nas nie uspokajają.
 

Jeśli nie dojdzie do wojny nuklearnej, powtórnego przyjścia Chrystusa czy ataku kosmitów, to i tak wykończymy się sami - przekonują eksperci z Breakthrough National Centre for Climate Restoration. Australijscy badacze podali nawet datę, kiedy może dojść do najgorszego.

Zostało nam tylko 31 lat, zanim sytuacja całkowicie wymknie się spod kontroli. W 2050 roku ma być naprawdę źle.

Wcześniejsze wyliczenia mówiły o tym, że w kolejnych dekadach klimat jeszcze bardziej się ociepli. O około 2 stopnie Celsjusza. Niby niewiele, ale i tak wywołałoby bardzo negatywne skutki. Wyniki ostatnio wykonanych pomiarów i badań wykazują, że będą to jednak 3 stopnie. A to już katastrofa.

Trzydzieści pięć procent globalnej powierzchni lądu oraz około 55 proc. światowej populacji będzie przez 20 dni w roku narażone na śmiercionośne warunki, poza progiem ludzkiej przeżywalności

- czytamy na radiozet.pl, które cytuje naukowców z Melbourne. Z ich obserwacji wynika, że słońce zacznie nas dosłownie palić.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 12 czerwca 2019 o 10:06 przez jatoja

Komentarze

Zobacz również

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 25 czerwca 2019 o 17:06 przez e-wonsz
Europa przygotowuje się na nadejście czegoś strasznego. Ostatnim razem zmarło tysiące osób
Jeśli planujecie właśnie swoje wakacje - róbcie to mądrze i z głową. Miejcie też na uwadze pewne kwestie, które dość trudno przeoczyć ostatnimi czasy. Mamy tu na myśli oczywiście zabójczo (dosłownie) wysokie temperatury. Meteorolodzy przewidują, że w przyszłym tygodniu Europę nawiedzi prawdziwe piekło. Jeśli więc zamierzaliście wygrzewać się gdzieś w słońcu we Włoszech, Hiszpanii, Francji czy Portugalii - lepiej zmieńcie swoje plany. 

Ostatni raz, kiedy na Starym Kontynencie było tak gorąco, pamiętają tylko ludzie, którzy mają już co najmniej 20 lat na karku. Miało to bowiem miejsce w 2003 roku, a wiadomo, że świadome dzieciństwo zaczyna się dopiero po kilku latach życia. Wracając jednak do tematu - w 2003 roku temperatury osiągały tak ekstremalny poziom, że w samej Francji w krótkim czasie zmarło aż 15 000 osób. 

Właśnie wtedy słupki rtęci na południu kraju pokazywały aż 44,1*C. Przewiduje się, że Bramy Piekieł otworzą się ponownie i w ciągu najbliższych kilkunastu dni Europa znów zostanie nawiedzona przez ekstremalne upały. Najgorzej będzie właśnie we Francji, Włoszech, Hiszpanii i Portugalii. Nasz kraj wciąż będzie stosunkowo chłodny, bo u nas termometry pokażą zaledwie 35*C na południu kraju. 

Jeśli więc chcecie wybrać się gdzieś na urlop, a wypada wam on akurat w przyszłym tygodniu, lepiej udajcie się gdzieś na daleką północ - może być nawet północ naszego kraju. Tam powinno być w miarę znośnie.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 26 czerwca 2019 o 18:06 przez e-wonsz
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 26 czerwca 2019 o 17:06 przez MarcinZfejsa
Źródło: youtube
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 26 czerwca 2019 o 17:06 przez Defdef
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 26 czerwca 2019 o 17:06 przez Defdef