Żołnierz odkrył, że jego ukochana żona spała z 60 innymi facetami. Jego zemsta był straszna
John i Marry byli zakochani w sobie do szaleństwa. Spędzali ze sobą każdą wolną chwilę, więc gdy przyszło wezwanie na misję dla Johna zakochanym nie było lekko. Jednak wiedzieli że muszą przetrzymać rozłąkę - John był żołnierzem i wiedział że prędzej czy później dostanie wezwanie. Przed wyjazdem Johna para postanowiła się pobrać - oboje uznali że to bardzo sensowne rozwiązanie, bo żony żołnierzy cieszą się dodatkowymi przywilejami, na które nie mogą liczyć kobiety żyjące z żołnierzami w nieformalnych związkach.

Niedługo po ślubie z żoną żołnierza zaczęło dziać się coś niepokojącego. Marry miała napady lękowe o koszmary senne. Mąż ją wspierał, Marry udała się do specjalisty, który miał pomóc walczyć jej z trapiącymi ją dolegliwościami. Z czasem wizyty kobiety u lekarza stawały się coraz częstsze i dłuższe. Mimo tego John, nie podejrzewał niczego złego. Z czasem do długich wizyt u lekarza doszły długie i również częste wyjazdy Marry na zakupy za miasto. Nadszedł czas wyjazdu, John musiał udać się na misję, a Marry zgotowała mu naprawdę gorące pożegnanie...

-->
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 04 lutego 2019 o 02:02 przez MarcinZfejsa
Źródło: buzz.com

Komentarze

Zobacz również

W 1964 roku 17 letnia kobieta, próbując popełnić samobójstwo skacząc z wieży Eiffla, wylądowała na przejeżdżającym samochodzie i przeżyła. Po czym rok później wyszła za mąż za właściciela samochodu.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Imię Kinga to zdrobnienie od germańskiego imienia Kunegunda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Blondynki mają przewagę nad brunetkami jeśli chodzi o... włosy. Blondynki mają średnio 140 tys. włosów na głowie, podczas gdy brunetki 110 tys.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09

Starożytni Grecy wierzyli, że kobiety o rudej barwie włosów przeistaczały się po śmierci w wampiry.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef

Blond włosy i zielone oczy to jedna z najrzadszych kombinacji na świecie. Tylko 0,3% osób na świcie tak wygląda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef