Wielka awaria Messengera! Komunikator zacznie działać prawidłowo dopiero za kilka godzin
Użytkownicy z Polski masowo zgłaszają problem z najpopuarniejszym komunikatorem w naszym kraju - Messengerem. Dostarczana przez Facebooka aplikacja przestała prawidłowo funkcjonować około 12:15 naszego czasu. Oficjalne informacje o awarii są bardzo ogólnikowe i na razie nie wiadomo co ją spowodowało.
11 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 05 grudnia 2017 o 12:12 przez MarcinZfejsa
Źródło: http://downdetector.pl/status/facebook-messenger

Komentarze

Zobacz również

Fit Loversi w TVN-ie pokazują swoje prawdziwe oblicze?! Mateusz prawie ją pobił przed kamerami, bo "świeciła [email protected]#$zdą"
Fit Lovers, czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, wykreowali swój wizerunek idealnej fitnessowej pary na YouTube'ie i Instagramie. W swoich filmikach dużo mówią o roztaczaniu pozytywnej energii oraz swojej udanej, partnerskiej relacji. Na żywo jednak może to wyglądać trochę inaczej. W TVN-owskim programie "Ameryka Express" Mateusz zachowuje się w sposób agresywny, bo Pamela... "świeciła [email protected]#$dą" (podwinęła się jej krótka spódniczka, gdy siedziała mu na kolanach).

To była kulminacja, ale ich wzajemna relacja przez cały odcinek programu nie wyglądała najlepiej. Najpiew Mateusz miał pretensje o to, że Pamela zaśmiała się, gdy walnął głową o klapę bagażnika. Później irytowało go, ż pod pomnikiem Bolivara bała się gadów. Kulminacja nastąpiła w autobusie. Wyglądało to tak, jakby Mateusz w ostatniej chwili powstrzymał się przed biciem, gdy uświadomił sobie, że przecież nagrywają go kamery.

Po tym kryzysie Fit Lovers doszli do porozumienia i później opowiadali, że "producenci programu chcą ich złamać". Innego zdania są internauci, którzy zadają pytania, jak to wygląda, gdy wyłączona zostanie kamera. "Odstaw sterydy kolego" - radzą Mateuszowi, a Pameli, by uciekała z toksycznego związku.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 04 października 2018 o 12:10 przez kwiatlotosu
Źródło: TVN/nternet/https://www.instagram.com/fit.lovers/
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 26 września 2018 o 14:09 przez kwiatlotosu
Źródło: YouTube
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 25 września 2018 o 14:09 przez kwiatlotosu
Słyszeliście o antyimigranckich zamieszkach w niemieckim Chemnitz? Tych tłumów media wam nie pokazały
Po zamieszkach inicjowanych przez skrajną prawicę w Chemnitz, do których pretekstem była śmierć Niemca pochodzenia kubańskiego po awanturze z przyjezdnymi z Syrii i Iraku, zorganizowano koncert przeciwko rasizmowi i ksenofobii. Pod hasłem "Jest nas więcej" bawiło się około 50-60 tysięcy mieszkańców. Protesty skrajnej prawicy z zeszłego tygodnia, których niektórzy uczestnicy wznosili nazistowskie gesty pozdrowienia, wszczynali burdy i walki z policją, oficjalnie potępiła kanclerz Angela Merkel.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 05 września 2018 o 08:09 przez kwiatlotosu
Źródło: https://edition.cnn.com/videos/world/2018/08/28/neo-nazi-far-right-protest-stabbing-anti-migrant-germany-subert-lklv-cnni.cnn; https://www.theguardian.com/world/2018/sep/03/thousands-turn-out-for-chemnitz-anti-racism-rock-concert
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 04 września 2018 o 14:09 przez kwiatlotosu