Urodziła żywe dziecko dzień po aborcji - WSTRZĄSAJĄCE!

Nagle jego prawa noga się poruszyła i zwinął się tak, jakby było mu zimno. Krzyknęłam po pomoc, ale nikt się nie pojawił. Byłam zdruzgotana. Szybko podbiegłam do drzwi, przeskakując kolejne kałuże krwi. Pojawiła się `pielęgniarka`. Powiedziałam jej, że Rowan żyje i koniecznie trzeba zadzwonić po karetkę! Spojrzała tylko na niego i powiedziała, że wcale się nie rusza i wyszła z pokoju. Wołałam ją, ale kobieta nie miała zamiaru widocznie wracać. Krzyczałam do utraty tchu. W końcu wróciła, w momencie, w którym Rowan się poruszył. Błagałam ją, aby zadzwoniła natychmiast po karetkę.”.

Pielęgniarka nie zamierzała nigdzie dzwonić, kobieta zadzwoniła więc do swojego przyjaciela i poprosiła go o wezwanie karetki, w tym czasie ona starała się ogrzać swojego synka, mówiła do niego: „Byłam obok Rowana, mówiłam do niego. Prosiłam, aby nie odchodził i że jestem z niego bardzo dumna. Powiedziałam także, że wstydzę się za to, co zrobiłam i błagam go o szansę, aby mu pokazać, jak bardzo go kocham. Mówiłam także, że jest silny i musi poznać swoje rodzeństwo.”. Jej synek nagle przestał się ruszać, umierał na jej rękach. Gdy pojawiła się policja, kobieta zaczęła oskarżać pielęgniarkę o nieudzielenie pomocy.

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 25 marca 2018 o 14:03 przez Defdef

Komentarze

Zobacz również

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lipca 2020 o 22:07
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lipca 2020 o 20:07
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lipca 2020 o 20:07
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lipca 2020 o 17:07 przez Defdef

W 1964 roku 17 letnia kobieta, próbując popełnić samobójstwo skacząc z wieży Eiffla, wylądowała na przejeżdżającym samochodzie i przeżyła. Po czym rok później wyszła za mąż za właściciela samochodu.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef