Uchodźca brutalnie zgwałcił 14-latkę. Jej zakopane w lesie ciało znaleziono po 2 tygodniach
Był 23 maja 2018 roku, kiedy 14-letnia Susanna z Wiesbaden była widziana po raz ostatni. Zakopane w lesie ciało nastolatki znaleziono dopiero dwa tygodnie później. Wtedy było już jasne, że za brutalnym morderstwem stoi osoba trzecia, co potwierdziła również sekcja zwłok – dziewczynka była zgwałcona i uduszona. Sprawca został zatrzymany i usłyszał już wyrok.

Kiedy informacja o tym, że Ali B. mógł dopuścić się okrutnego czynu ujrzała światło dzienne, 20-latek wraz z rodzicami i pięciorgiem rodzeństwa opuścił już Niemcy i wrócił do Iraku. Mimo to mężczyznę udało się zatrzymać po tym, jak strona niemiecka poinformowała o wszystkim władze Iraku. Podczas przesłuchania przez kurdyjski oddział policji, Ali B. przyznał się do zarzucanych mu czynów. Mówił, że znał 14-latkę i opisał, jak doszło do morderstwa.

Jak wynika z zeznań Alego, feralnego dnia wypili sporo alkoholu i zażywali środki odurzające. W pewnym momencie wywiązała się między nimi kłótnia, podczas której Susanna groziła koledze, że zadzwoni na policję. Ta informacja miała rozzłościć Irakijczyka, co przyczyniło się do popełnienia okrutnej zbrodni.

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 12 lipca 2019 o 10:07 przez jatoja

Komentarze

Zobacz również

W 1964 roku 17 letnia kobieta, próbując popełnić samobójstwo skacząc z wieży Eiffla, wylądowała na przejeżdżającym samochodzie i przeżyła. Po czym rok później wyszła za mąż za właściciela samochodu.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Imię Kinga to zdrobnienie od germańskiego imienia Kunegunda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Blondynki mają przewagę nad brunetkami jeśli chodzi o... włosy. Blondynki mają średnio 140 tys. włosów na głowie, podczas gdy brunetki 110 tys.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09

Starożytni Grecy wierzyli, że kobiety o rudej barwie włosów przeistaczały się po śmierci w wampiry.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef

Blond włosy i zielone oczy to jedna z najrzadszych kombinacji na świecie. Tylko 0,3% osób na świcie tak wygląda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef