Tomasz Kot na Glastonbury z The Chemical Brothers! "To się dzieje naprawdę"
Jakiś czas temu do współpracy zaprosił mnie zespół The Chemical Brothers - wyznał. Znalazłem się w grupie brytyjskich performerów, tancerzy i aktorów. Tworzyliśmy wizualną stronę ich trasy koncertowej. Chłopaki ruszyli w świat i sprawia mi to wiele satysfakcji.  Efekt pracy artystów mieli okazję zobaczyć na własne oczy uczestnicy festiwalu Glastonbury na sobotnim koncercie słynnego duetu. Zdjęcia Kota wyświetlanego na gigantycznych telebimach pojawiły się na profilu instagramowym Karoliny Korwin Piotrowskiej. Tomasz Kot na Glastonbury z Chemical Brothers - napisała. To się dzieje naprawdęPod postem pojawiła się lawina komentarzy, w których wielbiciele talentu gwiazdora nie kryli dumy, gratulując mu kolejnego imponującego osiągnięcia. "Wow! Nasz Tom Cat. Bardzo mocno kibicuję temu Panu!", "W Polsce osiągnął już chyba wszystko, czas na podbój świata...", "Zasłużył sobie na karierę w Hollywood. Wielki talent i pokora!" - pisali. Przypominamy, że Tomaszowi zaproponowano niedawno angaż w filmie biograficznym Ananda Tuckera opowiadającym o genialnym serbskim naukowcu, Nikoli Tesli.
9 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 01 lipca 2019 o 12:07 przez jatoja

Komentarze

Zobacz również

W 1964 roku 17 letnia kobieta, próbując popełnić samobójstwo skacząc z wieży Eiffla, wylądowała na przejeżdżającym samochodzie i przeżyła. Po czym rok później wyszła za mąż za właściciela samochodu.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Imię Kinga to zdrobnienie od germańskiego imienia Kunegunda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Blondynki mają przewagę nad brunetkami jeśli chodzi o... włosy. Blondynki mają średnio 140 tys. włosów na głowie, podczas gdy brunetki 110 tys.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09

Starożytni Grecy wierzyli, że kobiety o rudej barwie włosów przeistaczały się po śmierci w wampiry.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef

Blond włosy i zielone oczy to jedna z najrzadszych kombinacji na świecie. Tylko 0,3% osób na świcie tak wygląda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef