To coś znajdowało się w jądrach 13-letniego chłopca
Chłopak trafił więc do szpitala dziecięcego Morozov w Moskwie. Lekarze od razu wystawili diagnozę - miał to być nowotwór, co wprawiło nastolatka w przerażenie. W trakcie operacji okazało się, że ich domniemania były błędne, a w jednym z jąder chłopaka znajdował się ząb trzonowy. 

Najzabawniejsze w całej tej historii jest jednak to, że w jamie ustnej 13-latka brakowało jednego z zębów trzonowych. Najwidoczniej postanowił po prostu zmienić swoje miejsce i pojawić się w kroczu chłopaka. 

Lekarze są zdania, że przyczyną takiego stanu rzeczy jest teratoidalny nowotwór jeszcze z czasu przed narodzinami chłopca. Wynikało to z niewydolności komórek macierzystych w łonie matki. 

Ząb ostatecznie został usunięty z jądra, a cała sprawa zakończyła się dobrze. Chłopak i tak miał sporo szczęścia. Lekarze twierdzili bowiem, że mają do czynienia z nowotworem. Mogli więc usunąć całe jądro i dopiero później żałować podjętej decyzji. Medycyna zna już wiele podobnych przypadków, kiedy pacjenci nie mieli tyle szczęścia. 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 10 czerwca 2019 o 21:06 przez e-wonsz

Komentarze

Zobacz również

W 1964 roku 17 letnia kobieta, próbując popełnić samobójstwo skacząc z wieży Eiffla, wylądowała na przejeżdżającym samochodzie i przeżyła. Po czym rok później wyszła za mąż za właściciela samochodu.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Imię Kinga to zdrobnienie od germańskiego imienia Kunegunda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Blondynki mają przewagę nad brunetkami jeśli chodzi o... włosy. Blondynki mają średnio 140 tys. włosów na głowie, podczas gdy brunetki 110 tys.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09

Starożytni Grecy wierzyli, że kobiety o rudej barwie włosów przeistaczały się po śmierci w wampiry.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef

Blond włosy i zielone oczy to jedna z najrzadszych kombinacji na świecie. Tylko 0,3% osób na świcie tak wygląda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef