Takie miny miały nastolatki z Gdańska, które skatowały koleżankę, w chwili ogłaszania wyroku. Śmiały się z sądu
Nastoletnie dziewczyny z Gdańska, o których było głośno w maju po tym, jak znęcały się nad koleżanką usłyszały wyrok. Jeden z internautów był na sali sądowej podczas odczytywania wyroku i tak opisał zachowanie dziewczyn: "Byłem tam na odczytywaniu wyroku. Dwie dziewczyny miały trudności z nieuśmiechaniem się a jedna faktycznie to wszystko przeżywała. Jedyny moment kiedy jedna na chwilę się wystraszyła to gdy usłyszała, że idzie do poprawczaka. Potem usłyszała o zawiasach i znowu humor wrócił (...) Oczywiście jak sędzia powiedziała, że to nie trudne dzieci, a beznadziejni rodzice, to był oburz jak 150 na ławce starych".
9 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 15 stycznia 2018 o 20:01 przez MarcinZfejsa
Źródło: https://www.wykop.pl

Komentarze

Zobacz również

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 października 2018 o 14:10 przez MarcinZfejsa
Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=FDoDH5pzt7Y&t=25s
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2018 o 11:09 przez kwiatlotosu
Nie żyje 19-latek, a w sobotę padł tragiczny dla Polski rekord
19-latek wypoczywał ze znajomymi w niedzielę nad jeziorem Ostrowskim (kujawsko-pomorskie). Wybrali niestrzeżone kąpielisko. Mimo znaku, że w tym miejscu jest uskok o głębokości 8 metrów, nie udało się uniknąć tragedii. Topielca wyłowili po pięciu godzinach poszukiwań płetwonurkowie. Dzien wcześniej padł straszny rekord sezonu: utopiło się 14 osób. Od początku roku śmierć w wodzie w naszym kraju odniosło 281 osób, co zdecydowanie przekracza na przykład liczbę wszystkich ofiar terorryzmu w tym samym okresie w całej Europie. Polacy topią się, bo masowo ignorują zasady bezpieczeństwa i przeceniają swoje możliwości. Należy pamiętać, że absolutnie nie można kąpać się po alkoholu i innych środkach odurzających, wbiegać do wody rozgrzanym i skakać w niesprawdzonych miejscach. Na łódce, kajaku czy rowerze wodnym należy nosić kapok, a na kąpielisku zawsze stosować się do zaleceń ratownika i unikać niestrzeżonych miejsc, a w każdym nowym zachować środki ostrożności. Akwen wodny to nie basen i mogą czyhać w nim niespodzianki. Doświadczeni pływacy też powinni pamiętać o swoim bezpieczeństwie i używać bojki do pływania, a nawet stosowanie wszystkich zasad czasem nie wystarczy, dlatego.tTym bardziej każdy powinien znać podstawy pierwszej pomocy.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 06 sierpnia 2018 o 11:08 przez kwiatlotosu
Źródło: GUS; rcb.gov.pl
Koszmarny finał podróży poślubnej. Małżonek nie żyje
To miała być przygoda życia. Dwudziestoparolatkowie z Izraela, Egael Tishman i Shif Fanken, wybrali się na podróż poślubną luksusowym statkiem wycieczkowym po Karaibach. W trakcie cumowania w Hondurasie zapragnęli skorzystać z atrakcji polegającej na zdjeździe trawersem linowym w malowniczym miejscu po środku dżungli. Tam doszło do tragedii. Dziewczyna z niewyjaśnionych przyczyn zaklinowała się na środku liny, a zjeżdżający za nią mąż z impetem w nią uderzył. Oboje w stanie ciężkim zostali przetransportowani do szpitala. Egael, który już w karetce miał problemy z oddychaniem, nie przeżył kolejnej nocy. W jego przypadku doszło do rozległego obrzęku mózgu. Shif została przetransportowana do USA, gdzie po operacji ratującej życie jej stan został określony jako stabilny. Organizatorzy zjazdu na linie twierdzą, że do wypadku doszło ze względu na niedostosowanie się do zaleceń bezpieczeństwa. Rosnąca popularność tzw. zipline sprawia, że liczba wypadków z nią związanych wzrasta lawinowo. Ze szczególną rezerwą należy podchodzić do tego typu obarczonej ryzykiem rozrywki, przebywając na wakacjach poza Unią Europejską. 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 11 lipca 2018 o 09:07 przez kwiatlotosu
Źródło: http://www.dailymail.co.uk/news/article-5933535/Newlywed-husband-killed-wife-injured-collided-zipline.html
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 13 marca 2018 o 11:03 przez MarcinZfejsa
Źródło: Huddersfield News