Tak wyglądają najciekawsze tatuaże na gałce ocznej
W niektórych przypadkach tatuaże na oku mają pozytywny wpływ na zdrowie, taki jak zmniejszenie skutków zmętnienia rogówki, możliwe zwiększenie ostrości wzroku, czy redukcja odbicia światła po utracie tęczówki. Większość ludzi jednak decyduje się na nie dla kontrowersyjnego wyglądu, nie myśląc o ryzyku, jakie niesie za sobą tatuowanie oka. Zabieg może się wiązać z infekcją, przebiciem rogówki, krwotokiem. Czasami w miejscach nakłuć pojawiają się owrzodzenia, a w rzadkich przypadkach dochodzi do trwałego uszkodzenia nabłonka rogówki.
13 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 10 października 2017 o 12:10 przez lordvader
Źródło: abczdrowie.pl

Komentarze

Zobacz również

Aresztowano matkę, która zrobiła 10-latkowi tatuaż
34-latka z Bellefontaine (Ohio, USA) otrzymała zarzut narażanie zdrowia i życia swojego syna. Oprócz tego musi sprostać hejtowi rozwcieczonych przeciwników tatuowania przez matki 10-latków, w tym członków swojej rodziny. Babcia chłopca na jej Facebooku napisała, że powinna iść za to do więzienia, a jego wujek pytał: "jak mogłaś zrobić to dziecku?!".Stan Ohio nie zabrania tatuowanie nieletnich, ale kobieta wykonała tatuaż u tatuażysty, który ma zakaz wykonywania zawodu, ponieważ nie przestrzegał wymagań higienicznych i zaraził jednego z klientów gronkowcem złocistym. Nagranie, które sama zamieściła w sieci, będzie teraz dowodem w sprawie. Po zatrzymaniu zeznała, że chłopak ją tak długo prosił o tatuaż, że w końcu odpuściła i zabrała go do znajomego tatuażysty. Ze względu na to, że wideo miało status publiczny i stało się wiralem, miejscowa policja otrzymała setki telefonów od ludzi domagająćych się pozbawienia kobiety praw rodzicielskich. Na skromnym komisariacie urywały się telefony, a ludzie dzwonili nie tylko z najdalszych zakątków Ameryki.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 05 października 2018 o 13:10 przez kwiatlotosu
Źródło: https://www.huffingtonpost.com/entry/nikki-dickinson-tattoo-10-year-old_us_5bb4e23ae4b028e1fe39d39b?guccounter=1
Kiedy zarośniesz.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 21 września 2018 o 09:09 przez kwiatlotosu
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 06 września 2018 o 13:09 przez kwiatlotosu
Źródło: https://themoscowtimes.com/news/russians-tat-up-for-a-lifetime-of-pizza-62776
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 31 sierpnia 2018 o 18:08 przez Defdef
Źródło: https://www.instagram.com/cristiano/
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 31 sierpnia 2018 o 18:08 przez Defdef
Źródło: https://www.instagram.com/anna_knyazeva_official/