Ta reklamówka z Biedronki prawie została sprzedana za niemal milion złotych! Zobacz, co było w środku

Cena rośnie i rośnie...

Białostoczanin wybrał do swojego celu wycofany z obiegu model siatki wielokrotnego użytku. Sam twierdzi, że sprzedaż miała być jedynie żartem, który po prostu wymknął się spod kontroli. Reklamówka zaczęła cieszyć się olbrzymim zainteresowaniem tuż po jej wystawieniu na Allegro. Cena rosła w błyskawicznym tempie - aukcja miała zakończyć się w piątek, ale sprzedający widząc co się dzieje i obserwując cenę, która zaczynała niebezpiecznie zbliżać się do granicy miliona złotych, postanowił aukcję wycofać. Dlaczego?
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 08 marca 2018 o 13:03 przez MarcinZfejsa
Źródło: http://deser.gazeta.pl

Komentarze

Zobacz również

Podczas pierwszego weekendu film "Kler" obejrzało aż 935 tysięcy widzów
Nie pomogły nawoływania do bojkotu, a może właśnie zadziałały jak płachta na byka. Na "Kler" w pierwszy weekend jego wyświetlania w polskich kinach sprzedano 935 357 biletów. To absolutny, historyczny rekord w polskich kinach. Jeśli zainteresowanie utrzyma się, "Kler" może zostać w ogóle najchętniej oglądanym filmem po 1989 roku. Rekordzistę, film Jerzego Hoffmana "Ogniem i mieczem", w kinie obejrzało 7 milionów Polaków. Drugie miejsce zajmuje komedia "Listy do M."  z3 milionami sprzedanych biletów.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 02 października 2018 o 15:10 przez kwiatlotosu
Źródło: http://www.newsweek.pl/kultura/filmy-i-seriale/kler-pobil-rekord-frekwencji-podczas-weekendu-otwarcia,artykuly,433771,1.html
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 24 września 2018 o 10:09 przez kwiatlotosu
Źródło: Jeronimo Martins Polska S.A.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 21 września 2018 o 14:09 przez kwiatlotosu
Źródło: https://edition.cnn.com/2018/09/19/health/woman-rides-bike-183-mph-trnd/index.html
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2018 o 12:09 przez kwiatlotosu
Robaki w cukierkach z Biedronki?! "Uważajcie na nie"
Pan Arkadiusz opublikował na Facebooku wideo i zdjęcie słodyczy, które miał kupić w Biedronce. "To nie był jeden cukierek, na 20 szt w 3 znajdowały sie robale. Uważajcie, co jecie, a przynajmniej jakie Michaszki jecie. Dodam tylko ze nie jestem żadnym hejterem, co zarzucił mi kierownik regionalny Jeronimo Martins. Nie mam na celu nikogo zniechęcać do zakupów w sieci Biedronka, chce tylko aby ludzie uwaźali na te cukierki" - opisał sprawę na Facebooku (pis. oryg.). Właściciel sieci Biedronka, spółka Martins Polska SA, wydała oświadczenie, że prowadzi dochodzenie w tej sprawie i, jeśli te doniesienia okażą się prawdą, podejmie odpowiednie kroki.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 11 września 2018 o 15:09 przez kwiatlotosu
Źródło: Facebook