Ta reklamówka z Biedronki prawie została sprzedana za niemal milion złotych! Zobacz, co było w środku

Reklamówka z Biedronki na Allegro

Aukcją, na którą została wystawiona ta reklamówka z Biedronki żył w ostatnich dniach polski internet. Pewien mieszkaniec Białegostoku wpadł na oryginalny pomysł - postanowił sprzedać na Allegro pozornie zwykłą reklamówkę z Biedronki. Co sprawiło, że aukcją zainteresowały się tysiące ludzi, a kwota licytacji szybko przekroczyła 500 tysięcy złotych i zaczęła szybować w kierunku miliona?
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 08 marca 2018 o 13:03 przez MarcinZfejsa
Źródło: http://deser.gazeta.pl

Komentarze

Zobacz również

Podczas pierwszego weekendu film "Kler" obejrzało aż 935 tysięcy widzów
Nie pomogły nawoływania do bojkotu, a może właśnie zadziałały jak płachta na byka. Na "Kler" w pierwszy weekend jego wyświetlania w polskich kinach sprzedano 935 357 biletów. To absolutny, historyczny rekord w polskich kinach. Jeśli zainteresowanie utrzyma się, "Kler" może zostać w ogóle najchętniej oglądanym filmem po 1989 roku. Rekordzistę, film Jerzego Hoffmana "Ogniem i mieczem", w kinie obejrzało 7 milionów Polaków. Drugie miejsce zajmuje komedia "Listy do M."  z3 milionami sprzedanych biletów.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 02 października 2018 o 15:10 przez kwiatlotosu
Źródło: http://www.newsweek.pl/kultura/filmy-i-seriale/kler-pobil-rekord-frekwencji-podczas-weekendu-otwarcia,artykuly,433771,1.html
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 24 września 2018 o 10:09 przez kwiatlotosu
Źródło: Jeronimo Martins Polska S.A.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 21 września 2018 o 14:09 przez kwiatlotosu
Źródło: https://edition.cnn.com/2018/09/19/health/woman-rides-bike-183-mph-trnd/index.html
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2018 o 12:09 przez kwiatlotosu
Robaki w cukierkach z Biedronki?! "Uważajcie na nie"
Pan Arkadiusz opublikował na Facebooku wideo i zdjęcie słodyczy, które miał kupić w Biedronce. "To nie był jeden cukierek, na 20 szt w 3 znajdowały sie robale. Uważajcie, co jecie, a przynajmniej jakie Michaszki jecie. Dodam tylko ze nie jestem żadnym hejterem, co zarzucił mi kierownik regionalny Jeronimo Martins. Nie mam na celu nikogo zniechęcać do zakupów w sieci Biedronka, chce tylko aby ludzie uwaźali na te cukierki" - opisał sprawę na Facebooku (pis. oryg.). Właściciel sieci Biedronka, spółka Martins Polska SA, wydała oświadczenie, że prowadzi dochodzenie w tej sprawie i, jeśli te doniesienia okażą się prawdą, podejmie odpowiednie kroki.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 11 września 2018 o 15:09 przez kwiatlotosu
Źródło: Facebook