Syrenkę zagra czarnoskóra dziewczyna. Polacy: "Żal! Nasza Mucha by się nadawała bardziej!"
Od dobrych kilku lat Disney - najpopularniejsze studio filmów animowanych na świecie - mocno inwestuje w produkcję aktorskich adaptacji swoich kreskówkowych klasyków. W samym roku 2019 na ekranach kin pojawił się już nowy Alladyn z Willem Smithem w roli Dżina, a już za rogiem czyha nowa, "aktorska" wersja Króla Lwa z Beyonce wcielającą się w obiekt westchnień głównego bohatera. Można więc było spokojnie przypuszczać, że produkcja remaku Małej Syrenki jest jedynie kwestią czasu. Jak podaje portal Variety, główną rolę zagra na stosunkowo nieznana Halle Bailey - 19-letnia wokalistka duetu Chloe x HalleTo nie jest Mała Syrenka. Nie obejrzę tego, nie chodzi tu o rasę, ona po prostu nie wygląda jak Ariel. To zupełnie, jakby wybrali białą aktorkę do grania Mulan. Zniszczyliście moje dzieciństwo - to jedynie kilka z wielu mało przychylnych komentarzy, które można znaleźć pod artykułem Variety. A co na to Polacy? Nie lepiej... Już nasza Angelika Mucha bardziej by się nadawała! Ciemnoskóra syrenka? Serio? To jest  żałosne, przesadzają z tą poprawnością polityczną. Niedługo Einsteina czy Curie-Skłodowską zagrają murzyni, jeszcze powinni być trans, żeby Hollywood ich wybrało - czytamy w komentarzach.
16 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 04 lipca 2019 o 20:07 przez jatoja

Komentarze

Zobacz również

W 1964 roku 17 letnia kobieta, próbując popełnić samobójstwo skacząc z wieży Eiffla, wylądowała na przejeżdżającym samochodzie i przeżyła. Po czym rok później wyszła za mąż za właściciela samochodu.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Imię Kinga to zdrobnienie od germańskiego imienia Kunegunda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Blondynki mają przewagę nad brunetkami jeśli chodzi o... włosy. Blondynki mają średnio 140 tys. włosów na głowie, podczas gdy brunetki 110 tys.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09

Starożytni Grecy wierzyli, że kobiety o rudej barwie włosów przeistaczały się po śmierci w wampiry.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef

Blond włosy i zielone oczy to jedna z najrzadszych kombinacji na świecie. Tylko 0,3% osób na świcie tak wygląda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef