Syn Michała Wiśniewskiego chce zostać pisarzem
Xavier Wiśniewski jest synem Michała Wiśniewskiego i Mandaryny. Na jednym z portali dla młodych pisarzy pojawił się pierwszy rozdział książki syna Wiśniewskiego zatytułowanej Kate. 16-letni Xavier opowiada w niej historię małżeństwa, które zniszczyła zdrada. Oszukany mężczyzna nie mógł się pogodzić z poniżeniem i zamordował swoją partnerkę. Relacja, którą opisuje tam młody chłopak może budzić niepokój. "Kłótnie między nimi zawsze kończą się tak samo: pokrzyczą na siebie, on ją ośmieszy, a na końcu zostawi Kate bez słowa, kiedy ona chce wszystko wyjaśnić i naprawić. Boi się kłótni, czasami kończą się one dużymi siniakami na jej ciele, ale zrobi wszystko, by to małżeństwo nie zakończyło się jak jej rodziców - pisze w jednym z akapitów." - opisuje 16-latek, ale najciekawszy fragment to ten: "Paf! Odłamki mózgu Christine rozbryzgnęły się na ścianie. Przez moment wzrok mężczyzny utkwił w przestrzelonej czaszce żony". Wyda kiedyś powieść?
13 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 08 stycznia 2018 o 17:01 przez jatoja
Źródło: https://www.pudelek.pl/artykul/123040/syn_michala_wisniewskiego_marzy_o_karierze_pisarza_odlamki_mozgu_christine_rozbryznely_sie_na_scianie_tuz_za_lozkiem/

Komentarze

Zobacz również

W 1964 roku 17 letnia kobieta, próbując popełnić samobójstwo skacząc z wieży Eiffla, wylądowała na przejeżdżającym samochodzie i przeżyła. Po czym rok później wyszła za mąż za właściciela samochodu.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Imię Kinga to zdrobnienie od germańskiego imienia Kunegunda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Blondynki mają przewagę nad brunetkami jeśli chodzi o... włosy. Blondynki mają średnio 140 tys. włosów na głowie, podczas gdy brunetki 110 tys.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09

Starożytni Grecy wierzyli, że kobiety o rudej barwie włosów przeistaczały się po śmierci w wampiry.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef

Blond włosy i zielone oczy to jedna z najrzadszych kombinacji na świecie. Tylko 0,3% osób na świcie tak wygląda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef