Stało się najgorsze! Siostry Godlewskie postanowiły zaśpiewać hymn z okazji 100 lecia odzyskania niepodległości.
Kompozytorzy przewracają się w grobach.
14 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 11 listopada 2018 o 20:11 przez Defdef

Komentarze

Zobacz również

Co znajduje się na samym dnie Wielkiej Niebieskiej Dziury? Nurkowie odkrywają tajemnice tego cudu natury
Słyszeliście kiedyś o Wielkiej Niebieskiej Dziurze (ang. Great Blue Hole)? Znajduje się ona na Morzu Karaibskim jakieś 75 kilometrów od Belize City. Jest drugim co do wielkości morskim wgłębieniem na świecie. Na pierwszym miejscu znajduje się chińska Dragon Hole. 

Rozpadlina ta od lat fascynuje welu turystów. Przyciąga do siebie całe rzesze nurków, którzy chcą poznać jej podwodne tajemnice. Popularyzatorem tego miejsca był Jacques Cousteau, w którego programach atrakcja ta występowała niejednokrotnie. 

Dziura znajduje się w samym środku drugiej co do wielkości rafy koralowej - Belize Barrier Reef, która została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESO. Nikt jednak do końca nie wie, co skrywa się na samym jej dnie. 

Z tego własnie powodu przedsiębiorca i filantrop Richard Branson postanowił to zbadać. Wybrał się na miejsce wraz z całym zespołem nurków oraz własnym wnukiem, gdzie ekipa kilkukrotnie schodziła pod wodę. W trakcie ekspedycji udało im się odkryć wiele ciekawych rzeczy. O czym konkretnie mowa? Zapraszamy dalej! 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 12 grudnia 2018 o 16:12 przez e-wonsz
„Ile palców ma koń?” - oto najdziwniejsze pytania, jakie wpisywali w Google Polacy w 2018 roku
Jak co roku Google podsumowuje minione 12 miesięcy. Publikują oni listę haseł, które wpisywane były w ich wyszukiwarkę najczęściej. Możemy więc dobrze przyjrzeć się temu, czym żyli internauci w minionym roku. Oczywiście kilka wydarzeń pozostawiło swoje piętno. Wśród nich możemy wymienić chociażby Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej oraz tragedię na Nanga Parbat. 

Śmierć znanej osoby również można dobrze dostrzec w liście opublikowanych haseł. Dla całego świata był to m.in. znany DJ Avicii, a dla Polaków była to piosenkarka i kompozytorka Kora Jackowska.

Google publikuje jednak również listę najbardziej absurdalnych haseł, jakie zdarzyło nam się wyszukiwać. Zdziwicie się, kiedy ją zobaczycie. Przejdźmy więc do rzeczy. W tym celu zapraszamy was dalej. 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 12 grudnia 2018 o 17:12 przez e-wonsz
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 12 grudnia 2018 o 16:12 przez Defdef
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 12 grudnia 2018 o 16:12 przez Defdef
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 12 grudnia 2018 o 16:12 przez Defdef