Śmierć 9 miesięcznej Blanki z Olecka. Do jej rodziców przychodził mężczyzna. Widziano go na 2 godziny przed śmiercią dziecka.
Dziecko zaledwie miesiąc po narodzinach trafiło do rodziny zastępczej. Było tam przez jakiś czas po czym w marcu znów trafiło pod skrzydła rodziców biologicznych Natychmiast po śmierci dziewczynki zatrzymano jej rodziców. Przeprowadzona sekcja zwłok nie pozostawiła żadnych złudzeń. Przez ostatnie dwa miesiące nad dziewczynką ktoś się znęcał. Musiała bardzo cierpieć. Rodzice dziewczynki z Olecka zostali zatrzymani.
 

Dziewczynka zginęła w ogromnym bólu. Ktoś uderzył ją tępym narzędziem. Mogło nawet dojść do tego, że została uderzona o kant stołu. Obrażenia były tak duże i rozległe, że zostało przebite nawet jej serduszko…

35-letnia matka i 45-letni ojciec nie przyznają się do winy. W chwili obecnej trafili do aresztu na trzy miesiące. Trwają także ustalenia, dlaczego tuż po narodzinach Blanki dziecko zostało im odebrane. Ponadto zarejestrowano, że para nigdy nie była wcześniej notowana. Kobieta ma także trójkę dzieci i każde z innym partnerem. Usłyszeli już zarzuty. Pierwszy z nich dotyczy zabójstwa, a drugi seksualnego wykorzystywania dziecka. Grozi im dożywotnie pozbawienie wolności.

 

Sąsiedzi w rozmowie z Fakt24.pl informują, że ich zdaniem niepokojące było to, że do domu Grzegorza i Anny przychodził regularnie pewien mężczyzna. Widziano go także dwie godziny przed zgłoszeniem morderstwa dziewczynki. Widzieli ponadto, że wiele razy zostawał u kobiety na noc. Z nieoficjalnych źródeł wiedzą, że mężczyzna był poszukiwany przez policję. Czy ma związek z tragiczną śmiercią Blanki?

Krzysztof Wasyńczuk, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie, na razie w żaden sposób nie odnosi się do słów sąsiadów: „Na razie nie potwierdzam, aby w sprawie zabójstwa dziewczynki poszukiwany był inny podejrzany”.

Jednak trzeba przyznać, że często dzieje się tak, ze sąsiedzi wiedzą więcej niż nam się wydaje. Myślimy, że nie widzą pewnych sytuacji, a oni wszystko rejestrują. Czy wspomniany przez sąsiadów mężczyzna będzie mieć związek z okrutną zbrodnią? Rzecznik nie podaje takich informacji, ale należy pamiętać, że czasem policja nie dzieli się informacjami z opinią publiczną dla dobra śledztwa.

14 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 26 czerwca 2019 o 12:06 przez Defdef

Komentarze

Zobacz również

W 1964 roku 17 letnia kobieta, próbując popełnić samobójstwo skacząc z wieży Eiffla, wylądowała na przejeżdżającym samochodzie i przeżyła. Po czym rok później wyszła za mąż za właściciela samochodu.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Imię Kinga to zdrobnienie od germańskiego imienia Kunegunda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Blondynki mają przewagę nad brunetkami jeśli chodzi o... włosy. Blondynki mają średnio 140 tys. włosów na głowie, podczas gdy brunetki 110 tys.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09

Starożytni Grecy wierzyli, że kobiety o rudej barwie włosów przeistaczały się po śmierci w wampiry.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef

Blond włosy i zielone oczy to jedna z najrzadszych kombinacji na świecie. Tylko 0,3% osób na świcie tak wygląda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef