Seks, alkohol, romansowanie - kultowy reality show wkracza do Polski! Ruszyły castingi
Już we wrześniu 2019 roku telewizja Polsat wyemituje program “Love Island Polska”, czyli jeden z najpopularniejszych reality show tego formatu w historii. Program po raz pierwszy został pokazany w Wielkiej Brytanii, gdzie wyemitowano już 4 sezony, a właśnie trwają castingi do kolejnego. Ostatnią edycję brytyjskiego “Love Island” oglądały aż 4 miliony widzów. Na czym właściwie będzie polegać “Love Island Polska”? Można powiedzieć, że do pewnego stopnia to połączenie “Warsaw Shore” oraz “Big Brothera” - uczestnicy programu zostaną zamknięci w luksusowej willi bez dostępu do Internetu, a ich każdy ruch będą śledzić kamery. Do tego dochodzi to, co najbardziej przykuwa uwagę widzów, czyli aspekt romantycznyKto ma szansę znaleźć miłość w “Love Island Polska”? Do programu mogą zgłaszać się single w wieku 18-35 lat, którzy pragną spędzić 7 tygodni w luksusowej willi. Castingi do reality show już trwają - pierwszym krokiem do tego, aby zapewnić sobie pobyt w Hiszpanii z grupą nieznajomych jest wypełnienie ankiety dostępnej na oficjalnej stronie programu. Pierwszą polską edycję “Love Island” poprowadzi Karolina Gilon
12 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 28 czerwca 2019 o 14:06 przez jatoja

Komentarze

Zobacz również

W 1964 roku 17 letnia kobieta, próbując popełnić samobójstwo skacząc z wieży Eiffla, wylądowała na przejeżdżającym samochodzie i przeżyła. Po czym rok później wyszła za mąż za właściciela samochodu.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Imię Kinga to zdrobnienie od germańskiego imienia Kunegunda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Blondynki mają przewagę nad brunetkami jeśli chodzi o... włosy. Blondynki mają średnio 140 tys. włosów na głowie, podczas gdy brunetki 110 tys.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09

Starożytni Grecy wierzyli, że kobiety o rudej barwie włosów przeistaczały się po śmierci w wampiry.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef

Blond włosy i zielone oczy to jedna z najrzadszych kombinacji na świecie. Tylko 0,3% osób na świcie tak wygląda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef