Półnagie modelki i wygłupy - instagramerzy posunęli się już za daleko! W Czarnobyl robią sobie takie zdjęcia
Niektóre z tych zdjęć są, delikatnie mówiąc, nieodpowiednie. Nie powinny być robione w takich miejscach, jak strefa wykluczenia wokół elektrowni jądrowej w Czarnobylu. Jest to miejsce katastrofy, w którym śmierć poniosło wiele osób. Ze względu na ich pamięć modelki nie powinny pozować tam w samym staniku. 

Popularność Czarnobyla drastycznie wzrosła zaraz po emisji serialu. Sergiy Ivanchuk, właściciel firmy wycieczkowej SoloEast powiedział w wywiadzie dla agencji Reuters, że w maju tego roku ruch w przypadku jego usług jest o 30% wyższy w porównaniu z tym samym okresem zeszłego roku. Na czerwiec i lipiec już są rezerwacje, a ich liczba jest o 40% wyższa niż w roku ubiegłym. Widać więc, że zainteresowanie jest. 

Na samym Instagramie pojawiło się aż 275 000 nowych zdjęć opatrzonych hasztagiem #chernobyl. Część z nich wygląda po prostu obrzydliwie. Oprócz półnagich modelek mamy też wygłupiającą się młodzież, która nie jest w stanie uszanować miejsca, w którym się znalazła. 

Internauci sprzeciwiają się podobnemu zachowaniu i mocno potępiają wszystkich influencerów, którzy tak się zachowują. Wystarczy tylko spojrzeć na komentarze pod wpisem Mazina. 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 12 czerwca 2019 o 16:06 przez e-wonsz

Komentarze

Zobacz również

W 1964 roku 17 letnia kobieta, próbując popełnić samobójstwo skacząc z wieży Eiffla, wylądowała na przejeżdżającym samochodzie i przeżyła. Po czym rok później wyszła za mąż za właściciela samochodu.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Imię Kinga to zdrobnienie od germańskiego imienia Kunegunda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Blondynki mają przewagę nad brunetkami jeśli chodzi o... włosy. Blondynki mają średnio 140 tys. włosów na głowie, podczas gdy brunetki 110 tys.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09

Starożytni Grecy wierzyli, że kobiety o rudej barwie włosów przeistaczały się po śmierci w wampiry.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef

Blond włosy i zielone oczy to jedna z najrzadszych kombinacji na świecie. Tylko 0,3% osób na świcie tak wygląda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef