Podano Polską cenę nowego iPhone'a! Zwala z nóg

Premiera iPhone'a 8

Magazyn The New York Times podaje, że iPhone 8 będzie miał premierę 12 września bieżącego roku. Dziennikarze dotarli również do informacji o cenie nowego urządzenia Apple, która, jak się okazuje, przebija wszystko z czym mieliśmy do czynienia do tej pory.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 26 sierpnia 2017 o 15:08 przez MarcinZfejsa
Źródło: ThinkApple.pl

Komentarze

Zobacz również

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 15 marca 2018 o 15:03 przez lordvader
Powstał najmniejszy telefon świata. Możecie go kupić już za ok. 150 zł
Dla tych, których denerwuje fakt, że telefony są coraz większe i trudno je obsługiwać jedną ręką, firma Zanco stworzyła uroczy telefonik, Tiny t1. W tym momencie to najmniejszy funkcjonalny telefon komórkowy na świecie. Co prawda nie posiada dostępu do internetu, aparatu fotograficznego, odtwarzacza MP3 ani kolorowego wyświetlacza, ale jeśli nie zależy wam na gadżetach, to może docenicie fakt, że jest wielkości kciuka i waży mniej niż moneta. Poza tym spełnia najważniejsze funkcje, czyli pozwala dzwonić i wysyłać SMSy. Już w ciągu swoich pierwszych 10 dni na rynku, Tiny t1 zyskał wielu fanów. Okazało się, że mimo braku "bajerów", telefon wzbudza ogromne zainteresowanie. Być może tym, czym zachęca najbardziej, jest niewygórowana cena. Już za 35 funtów dostaniecie telefon, ładowarkę USB, instrukcję i kartę gwarancyjną. 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 05 stycznia 2018 o 11:01 przez lordvader
Źródło: kickstarter.com
Higieniczne bezdotykowe dozowniki do mydła są właściwie bez sensu, jeżeli mydło działa tak, jak powinno
Zastanawialiście się kiedyś nad tym?
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 12 grudnia 2017 o 11:12 przez lordvader
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 24 października 2017 o 21:10 przez MarcinZfejsa
Źródło: Economic Daily News
Telefon powstał jako skutek uboczny innego, nieudanego wynalazku
Alexander Graham Bell był nauczycielem głuchoniemych i pracował nad elektrycznym wzmacniaczem dźwięku dla osób niedosłyszących. W efekcie tych badań opatentował głośnik i mikrofon, ale okazały się one zbyt duże do budowy urządzenia, które niedosłyszący mogliby nosić przy sobie, poza tym wymagały zbyt dużych źródeł zasilania. Połączył je jednak i uzyskał urządzenie przekazujące dźwięk na odległość - telefon.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 04 października 2017 o 13:10 przez lordvader
Źródło: wikipedia.org