Piotr Żyła odważnie komentuje sprawę kochanki i żony: "Inna kobieta..."

Informacja o kochance

W miniony weekend media rozgrzała informacja o kłopotach małżeńskich Piotra Żyły - jednego z najbardziej rozpoznawalnych skoczków narciarskich w Polsce. Justyna Żyła, żona skoczka napisała na Instagramie, że skoczek zostawił ją i dzieci dla innej kobiety. Na odpowiedź Piotra Żyły musieliśmy czekać do dzisiaj. Zamieścił on ją na swoim Facebooku przed chwilą.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 26 lutego 2018 o 19:02 przez MarcinZfejsa

Komentarze

Zobacz również

Justyna Żyła, szczera do bólu, zdradza kolejne szczegóły pożycia z Piotrem Żyłą
Justyna Żyła, żona Piotra Żyły i blogerka kulinarna, wystąpiła w "Pytaniu na Śniadanie", gdzie powiedziała, że nie wie, czy drugi raz zdecydowałaby się na upublicznianie faktów ze swojego małżeństwa z jednym z najbardziej popularnych skoczków narciarskich ostatnich lat. Stwierdziła też, że nie odczuwa też na co dzień wzrostu popularności, ale to może dlatego, że "rzadko bywa w Warszawie", a w Wiśle i tak wszyscy ją znali.

Żyła nie spodziewała się, że jej posty na Instagramie o kochance męża wzbudzą zainteresowanie na taką skalę. Nie sądzi też, żeby te posty miały wpływ na to, jak rozwód rodziców znoszą ich dzieci. "Bez internetu dzieci cierpiałyby tak samo" - stwierdziła w programie TVP i podkreśliła, że jej dzieci |chodzą do dobrej szkoły i mają dużą rodzinę".
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 18 października 2018 o 13:10 przez kwiatlotosu
Źródło: Pytanie na śniadanie/TVP
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 24 września 2018 o 10:09 przez kwiatlotosu
Źródło: https://www.instagram.com/p/BoEB92Jn7kW/?utm_source=ig_embed
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 10 września 2018 o 13:09 przez kwiatlotosu
Źródło: typowa gra o tron
Justyna Żyła znów atakuje męża
Chociaż żona popularnego skoczka już parę razy zapewniała, że nie będzie ujawniać szczegółów ich prywatnego życia, a w tej sprawie podobno kontaktowali się nawet prawnicy jej męża, to najwyraźniej nie potrafi się powstrzymać. "Nie mam kochanka, a na terapii byliśmy tylko raz. Mąż zrezygnował, gdy psycholog zaproponowała nam podpisanie kontraktu małżeńskiego. Namawiałam go na drugą terapię, ale się nie zgodził. Dziećmi nadal się nie interesuje" - wyznała "Twojemu Imperium". Czy to, co mówi jest prawdą? Niekoniecznie, ale najwyraźniej Piotr Żyła nie ma ochoty prowadzić z nią wojny na instagramowe posty.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 02 sierpnia 2018 o 12:08 przez kwiatlotosu
Źródło: Twoje Imperium
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 10 lipca 2018 o 12:07 przez lordvader