Nowy iPhone 8, sprzedaje się tak słabo, że Apple zapowiedziało rezygnację ze swoich planów
Tak jest, oczy was nie mylą - wyniki sprzedaży najnowszego telefonu od Apple nie są tak dobre, jak zakładano. Jak donosi Economic Daily News oraz Reuters, sprzedaż najnowszego telefonu Amerykańskiej firmy jest mało dynamiczna. Nieoficjalne dane mówią, że Apple już teraz ograniczyło produkcję najnowszego modelu iPhone'a o ponad połowę. Nie mniej ciekawe pozostają powody, dlaczego sprzedaż nowej ósemki jest tak słaba. Przyczyny takiego stanu rzeczy są dwie.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 24 października 2017 o 21:10 przez MarcinZfejsa
Źródło: Economic Daily News

Komentarze

Zobacz również

Ale wpadka! Pan młody jechał na wesele. Postanowił zrobić jeszcze jedno selfie, zdradziło go odbicie
Pete Hemsley zrobił sobie selfie w aucie, które zamieścił na Twitterze z opisem, jaki jest szczęśliwy z okazji swojego ślubu. Sprawa nie uszła jednak uwadze policjantów i internautów, którzy w niewybrednych komentarzach na temat jego inteligencji zastanawiali się, czemu z tej okazji zagraża bezpieczeństwu na drodze. Ostatecznie w ramach ślubnego prezentu Pete otrzymał od miejscowej policji mandat w wysokości 200 funtów (około 1000 złotych) i 6 punktów karnych. Zgodnie z brytyjskimi przepisami kierowca nie może w trakcie jazdy używać telefonu, trzymając go w ręce. Dozwolona jest rozmowa przez zestaw głośnomówiący, ale o selfie nie może być nawet mowy!
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 19 października 2018 o 16:10 przez kwiatlotosu
Źródło: https://www.mirror.co.uk/news/uk-news/groom-driver-who-took-selfie-10249162
Oto nagrobek w kształcie iPhone'a. Grób postawił ojciec dla 25-letniej córki
O nagrobku w formie iPhona, który ma półtora metra wysokości, a na jego wyświetlaczu widoczne jest zdjęcie zmarłej 25-letniej Rity Szamejewej, piszą rosyjskie media. Oryginalny nagrobek stoi w Ufie (stolica Baszkortostanu). Ufundował go ojciec tragicznie zmarłej dziewczyny, który jednak nie chciał komentować szczegółów sprawy. Liczymy, że Apple nie pociągnie go do odpowiedzialności za wykorzystanie zastrzeżonego znaku towarowego.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 28 września 2018 o 10:09 przez kwiatlotosu
Źródło: https://twitter.com/ntvru/status/1044600175409418242
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 15 marca 2018 o 15:03 przez lordvader
Orange ostrzega: Nie odbierajcie telefonów z numerów zaczynających się od +675
Mechanizm tego oszustwa jest prosty. Telefon z tajemniczego numeru, szybki sygnał i rozłączenie. Oszuści liczą, że ktoś do nich oddzwoni, a sygnał puszczany jest z kierunkowego, który przypomina polski numer telefonu. Ostatnio dzwonią z +675, ale to nie Wielkopolska, ale Papua Nowa Gwinea. Nawet +22 może oznaczać, że to telefon z… Beninu, Burkina Faso lub Gambii. Pamiętajcie jednak, że można się nie dać nabrać. Numery międzynarodowe są dłuższe, niż numery polskie. Krajowe to zawsze dziewięć cyfr, a z prefixem +48 - jedenaśnie. Jeśli nie macie krewnych za granicączy na egzotycznej wycieczce do Oceanii, nie ma też powodu, żeby odbierać takie połączenie lub oddzwaniać. 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 01 marca 2018 o 12:03 przez kwiatlotosu
Źródło: https://twitter.com/RzecznikOrange; https://biuroprasowe.orange.pl/blog/tajemnicze-telefony-kuby-o-chodzi/
Kiedy nauczyciel opieprza cię za używanie telefonu na lekcji, a w tym samym czasie goście z ostatniej ławki walą heroinę.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 01 lutego 2018 o 11:02 przez kwiatlotosu
Źródło: mem