Nie żyje selekcjoner reprezentacji Polski w piłce nożnej. Janusz Wójcik odszedł dziś rano
Przyczyna śmierci Janusza Wójcika

Janusz Wójcik zmarł w poniedziałek o godzinie 11:10 w warszawskim szpitalu MSWiA. Syn znanego selekcjonera powiedział, że jego ojciec zmarł w skutek rozległego krwiaka w głowie. Wójcik to ostatni trener, który doprowadził polską reprezentację w sportach drużynowych do medalu olimpijskiego. Na igrzyskach w Barcelonie prowadzony przez niego zespół zdobył srebrny medal. W finale Biało-Czerwoni ulegli wówczas reprezentacji Hiszpanii.

W 2009 roku Janusz Wójcik uległ bardzo ciężkiemu wypadkowi w domu - przewrócił się i nadział się głową na ponad 10-centymetrowy szpikulec.

"Roztrzaskana czaszka, morze krwi. Mogłem zostać na tej podłodze na zawsze. Uciekłem śmierci w ostatniej chwili. Już w karetce robiono wszystko, żebym nie zasnął, bo wtedy bym się już nie obudził. Miałem szczęście, że trafiłem na wspaniałych lekarzy, którzy na całego walczyli o moje życie" - wspominał później na łamach "Super Expressu" selekcjoner. Od tego czasu zmagał się z problemami zdrowotnymi.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 listopada 2017 o 13:11 przez MarcinZfejsa
Źródło: sport.pl

Komentarze

Zobacz również

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 27 października 2018 o 15:10 przez MarcinZfejsa
Źródło: facebook.com
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 22 października 2018 o 19:10 przez MarcinZfejsa
Źródło: Facebook
Każdy uczestnik tej imprezy dostaje trzy prezerwatywy dziennie
W Buenos Aires trwają właśnie III Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie, które powoli zaczynają być nazywane żartobliwie "igrzyskami seksu". W trakcie dwunastodniowych zawodów, w których biorą udział sportowcy w wieku od 14 do 18 lat z całego świata, rozdanych zostanie aż 144 tysięcy prezerwatyw. Wychodzi po 3 dziennie na każdego uczestnika. Wszystko w ramach kampanii Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego (MKOl), który rozpoczął akcję „Graj bezpiecznie”. Głównym celem jest poprawienie wiedzy młodych sportowców na temat seksu i wykorzystywania seksualnego, a prezerwatywy są jedynym środkiem antykoncepcyjnym, który oprócz drastycznego zmniejszenia ryzyka ciąży zapobiega także przenoszeniu się groźnych chorób, jak np. kiła czy AIDS.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 17 października 2018 o 09:10 przez kwiatlotosu
Test na spostrzegawczość: który z nich jest leworęczny?
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 19 września 2018 o 12:09 przez kwiatlotosu
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 31 sierpnia 2018 o 18:08 przez Defdef
Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=iY8gvu6h2Hc