Nie przyjeżdżajcie do Polski! - Tinder ostrzega osoby LGBT
Tinder to aplikacja, która miała nam pomóc w znalezieniu prawdziwej miłości. Jednak ludzie są tylko ludźmi i skończyło się na tym, że obecnie Tindera używają tylko ci, którzy chcą znaleźć szybki seks. Najlepiej sprawdza się to w sytuacjach, kiedy pojawiamy się na pewien czas w nowym miejscu - na przykład na wakacjach - jesteśmy samotni, a chcemy się trochę zabawić. Tutaj do akcji wkracza Tinder, który pomoże nam tę zabawę zorganizować. 

Ostatnio Tider wprowadził funkcjonalność zwaną Traveller Alert. Jest ona przeznaczona przede wszystkim do osób LGBT. Jej zadaniem będzie informowanie użytkownika, że znalazł się w potencjalnie niebezpiecznym miejscu, gdzie za jego poglądy i orientację seksualną może zostać pobity, trafić do więzienia, lub nawet dostać karę śmierci. Istnieje cała lista krajów potencjalnie niebezpiecznych, niebezpiecznych i skrajnie niebezpiecznych. Wśród nich znajdzie się również Polska. 

Jeszcze nie zostało to potwierdzone, czy Polska na pewno trafi na czarną listę. Wiadomo jednak, że została ona sporządzona we współpracy z organizacją ILGA, ta z kolei każdego roku przygotowuje raport państw, w których osoby LGBTQ są traktowane najgorzej. Ze wszystkich krajów Unii Europejskiej Polska znalazła się ostatnio na szarym końcu. Wszystko więc wskazuje na to, że również trafi na czarną listę Tindera. 
14 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 31 lipca 2019 o 21:07 przez e-wonsz

Komentarze

Zobacz również

W 1964 roku 17 letnia kobieta, próbując popełnić samobójstwo skacząc z wieży Eiffla, wylądowała na przejeżdżającym samochodzie i przeżyła. Po czym rok później wyszła za mąż za właściciela samochodu.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Imię Kinga to zdrobnienie od germańskiego imienia Kunegunda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Blondynki mają przewagę nad brunetkami jeśli chodzi o... włosy. Blondynki mają średnio 140 tys. włosów na głowie, podczas gdy brunetki 110 tys.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09

Starożytni Grecy wierzyli, że kobiety o rudej barwie włosów przeistaczały się po śmierci w wampiry.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef

Blond włosy i zielone oczy to jedna z najrzadszych kombinacji na świecie. Tylko 0,3% osób na świcie tak wygląda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef