Naukowcy odebrali bardzo tajemniczy sygnał radiowy z nieznanego źródła daleko w kosmosie
Przestrzeń kosmiczna od wieków fascynuje naukowców z całego świata. Od zarania dziejów ludzie patrzyli w gwiazdy, choć początkowo nie rozumieli czym one w ogóle są. Oczywiście mieli swoje pierwsze teorie, które prawdopodobnie były bardzo dalekie od prawdy, jednak musieli w jakiś sposób tłumaczyć sobie to, czego nie pojmowali. 

Być może była to dla nich jakaś „magia”, być może jakiś „bóg” maczał w tym palce, a być może jeszcze coś innego, o czym nawet nie mamy pojęcia. Nie inaczej jest dzisiaj - my też mamy swoje sposoby na tłumaczenie rzeczy, których po prostu jeszcze nie zbadaliśmy i dlatego ich nie rozumiemy. 

Kiedy jednak patrzymy w przestrzeń kosmiczną to zawsze gdzieś z tyłu głowy pojawia się pytanie: czy jesteśmy sami w tym wielkim Wszechświecie? Jeden z naukowców powiedział, że zarówno twierdząca, jak i przecząca odpowiedź jest tutaj równie przerażająca. 

Ostatnio naukowcy z Kanady otrzymali jednak pewien sygnał - a konkretnie kilka sygnałów - które mogą świadczyć o tym, że jednak nie jesteśmy sami. Były to pierwsze tego typu sygnały, jakie udało nam się odebrać. O czym mowa? 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 03 sierpnia 2018 o 15:08 przez e-wonsz

Komentarze

Zobacz również

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 16 września 2019 o 13:09 przez jatoja

Mało kto o tym wie, ale w 1958 roku w Brazylii nosorożec został radnym. Zagłosowało na niego 100.000 osób!

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 15 września 2019 o 19:09

Statystycznie najstarsze z rodzeństwa ma wyższe IQ.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 15 września 2019 o 19:09 przez Defdef

W pierwszych znanych opowieściach o czerwonym kapturku wilk razem z Kapturkiem zjadają babcię. By tego było mało wilk zostawia kapturkowi więcej mięsa i krwi. Młoda dziewczynka bez wahania zjada babcię, stając się kanibalem. Inne wersje podają, że wilk odbył po tym z Kapturkiem stosunek.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 15 września 2019 o 19:09 przez Defdef

Czarne wdowy zaraz po stosunku zjadają swoich "kochanków".

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 14 września 2019 o 16:09 przez Defdef