Na śniadanie zaczął jeść tylko steki. Tak zmieniło się jego ciało w zaledwie 16 tygodni
To, że śniadanie jest najważniejszym posiłkiem dnia, wiadomo nie od dzisiaj. Wiadomo również, że na ogół warto je zjeść i ważne jest również to, aby było ono jak najbardziej pożywne i zapewniło nam dobry start na początek dnia. Wyobraźcie sobie jednak, że z samego rana niekoniecznie trzeba jeść same kiełki, płatki owsiane czy inne tego typu rzeczy. Można zjeść sobie porządny stek i jeszcze stracić na wadze. Udowodnił to nasz dzisiejszy bohater - Paul Harrison, który postanowił każdego ranka jeść soczysty stek. 

Życie Paula wcześniej wyglądało dość monotonnie. Po powrocie z pracy zwykle siadał na fotelu przed telewizorem, wypijał kilka puszek piwa i szedł spać. W pewnym momencie postanowił jednak coś zmienić, a wszystko zaczęło się od śniadania. 

Zwykle jego pierwszym posiłkiem w trakcie całego dnia były płatki śniadaniowe z mlekiem, które nie są najlepszym wyborem. Postanowił więc przejść na steki z dodatkiem warzyw gotowanych na parze. Sama zmiana śniadania nic jednak nie pomoże, jeśli w trakcie całej reszty dnia będziemy jeść byle co. Paul postanowił więc zmienić również to. 

41-latek na lunch zwykle zjada chude mięso z warzywami potem najczęściej pojawiają się smażone krewetki, a wieczorem filiżanka herbaty - tak, herbata w Anglii uważana jest za posiłek. 

To jednak nie wszystko. Mężczyzna postanowił również ruszyć się z miejsca i zaczął chodzić. Zmobilizował do tego całą swoją rodzinę, dzięki czemu wszyscy robią średnio po 15 000 kroków każdego dnia - i widać efekty już na pierwszy rzut oka. 

Mężczyzna w ciągu zaledwie 16 tygodni zrzucił niemal 22 kilogramy, a masa jego ciała wciąż spada. 
13 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 01 lipca 2019 o 18:07 przez e-wonsz

Komentarze

Zobacz również

W 1964 roku 17 letnia kobieta, próbując popełnić samobójstwo skacząc z wieży Eiffla, wylądowała na przejeżdżającym samochodzie i przeżyła. Po czym rok później wyszła za mąż za właściciela samochodu.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Imię Kinga to zdrobnienie od germańskiego imienia Kunegunda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Blondynki mają przewagę nad brunetkami jeśli chodzi o... włosy. Blondynki mają średnio 140 tys. włosów na głowie, podczas gdy brunetki 110 tys.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09

Starożytni Grecy wierzyli, że kobiety o rudej barwie włosów przeistaczały się po śmierci w wampiry.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef

Blond włosy i zielone oczy to jedna z najrzadszych kombinacji na świecie. Tylko 0,3% osób na świcie tak wygląda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef