Młoda suczka szukała prawdziwego sponsora, bo nie chciało jej się pracować. Kiedy go znalazła, to szybko pożałowała bo nie tak to sobie wyobrażała
Historia którą dzisiaj przytoczymy jest jednocześnie zabawna i tragiczna. Anna Ryan, 18-latka mieszkająca w Anglii, postanowiła, ze zwiąże się ze starszym i bogatym, bo po prostu nie chciało jej się pracować. Była ładna, niczego jej nie brakowało, zaczęła więc szukać. Poszukała więc na portalu randkowym. Szybko odezwał się do niej 23-letni biznesmen który twierdził, że jest właścicielem luksusowego hotelu w Londynie i zarabia 50 mln funtów rocznie. Wprawdzie na pierwsze spotkanie przyjechał pociągiem, jednak nastolatka uwierzyła, że jego samochód jest w naprawie. Od spotkania do spotkania biznesmen coraz bardziej imponował nastolatce. Po którymś razie mężczyzna zdenerwowany odebrał dzwoniący do niego telefon. Szybko poprosił Annę, aby ta odwiozła go na dworzec, bo ma „nóż na gardle”. Stwierdził, że musi zapłacić dużą sumę pieniędzy i to szybko, bo inaczej trafi do więzienia. Pożyczył pieniądze od nastolatki i zniknął. Ogołącił ją z całych oszczędności - czyli około 5 tys. funtów. Kiedy Anna zgłosiła sprawę na policję okazało się, że był to zwykły oszust, który często działa podobnie. 

Sama Anna zdecydował się podzielić tą historią dopiero 3 lata po całym zdarzeniu. Teraz ma już 21 lat i ma normalną pracę. Była to dla niej całkiem dobra nauczka i lekcja życiowa. 

 
11 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 02 lutego 2018 o 14:02 przez e-wonsz
Źródło: http://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/anna-ryan-z-wielkiej-brytanii-szukala-sponsora-zostala-okradziona/bc5znfv

Komentarze

Zobacz również

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lipca 2020 o 22:07
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lipca 2020 o 20:07
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lipca 2020 o 20:07
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lipca 2020 o 17:07 przez Defdef

W 1964 roku 17 letnia kobieta, próbując popełnić samobójstwo skacząc z wieży Eiffla, wylądowała na przejeżdżającym samochodzie i przeżyła. Po czym rok później wyszła za mąż za właściciela samochodu.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef