Mężczyźni, którzy piją duże ilości Coca-coli mają pewne problemy ze swoim penisem
Naukowcy przebadali 2 500 mężczyzn, z czego część z nich była uzależniona od Coca-coli i innych napojów gazowanych, a część starała się unikać ich spożywania. Okazało się, że liczba plemników w tej pierwszej grupie, wynosiła zaledwie 35 milionów na każdy litr nasienia – zdrowa norma wynosi 56 milionów na litr.

Jak to jednak możliwe? Na samym początku uważano, że winę za to ponosi kofeina dodawana do napoju. Przeprowadzone w późniejszym czasie badania udowodniły jednak, że przyczyny należy szukać w zupełnie innym miejscu. Do dzisiaj naukowcy starają się odpowiedzieć na to pytanie, jednak bez wyraźnego skutku.

Wiele innych badań udowodniło, że picie napojów gazowanych może wpływać na męskie życie seksualne. Okazuje się, że faceci spożywające duże ilości Coca-coli miewają również problemy z erekcją. Tutaj po raz kolejny przyczyna nie jest do końca znana. Najbardziej popularna teoria mówi jednak, że winę za to może ponosić cukier dodawany do gazowanych napojów w ogromnych ilościach.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 26 lipca 2019 o 20:07 przez e-wonsz

Komentarze

Zobacz również

W 1964 roku 17 letnia kobieta, próbując popełnić samobójstwo skacząc z wieży Eiffla, wylądowała na przejeżdżającym samochodzie i przeżyła. Po czym rok później wyszła za mąż za właściciela samochodu.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Imię Kinga to zdrobnienie od germańskiego imienia Kunegunda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Blondynki mają przewagę nad brunetkami jeśli chodzi o... włosy. Blondynki mają średnio 140 tys. włosów na głowie, podczas gdy brunetki 110 tys.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09

Starożytni Grecy wierzyli, że kobiety o rudej barwie włosów przeistaczały się po śmierci w wampiry.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef

Blond włosy i zielone oczy to jedna z najrzadszych kombinacji na świecie. Tylko 0,3% osób na świcie tak wygląda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef