Masturbacja to lek na bezsenność - nietypowe stwierdzenie ubezpieczyciela zdrowotnego
Jedna z firm zajmujących się ubezpieczeniami zdrowotnymi, przyciągnęła ostatnio w internecie dość sporo uwagi. Wystarczył niewinny wpis na oficjalnym koncie na Facebooku, a już zawrzało. Posypał się komentarze, polubienia i udostępnienia. Nie powinno to jednak nas dziwić, bowiem wszystko co związane z seksem zawsze zwraca na siebie uwagę. Tym razem seksu wprawdzie nie było (przynajmniej nie w duecie), a raczej zabawa z akcesoriami. 

Niemiecki ubezpieczyciel - Barmer - wywołał w sieci dość spory szum, udostępniając zdjęcie z seks zabawką i opisem sugerującym, że masturbacja to najlepsze lekarstwo na bezsenność. Tematem od razu zainteresowały się media i przedstawiciele gazety Der Spiegel napisali do ubezpieczyciela, czy aby na pewno nie padł ofiarą żartu. 

Okazało się, że wpis był jak najbardziej poważny, a sam przedstawiciel firmy zwrócił uwagę na to, że seks wciąż jest tematem tabu i należy z tym walczyć. Dodał, że masturbacja naprawdę pomaga na bezsenność. 

Internetowi żartownisie niejednokrotnie w komentarzach prosili o pomoc w wyborze odpowiedniej seks zabawki. Firma stwierdziła, że niestety w tym pomóc nie mogą, mogą natomiast zaoferować ubezpieczenie zdrowotne. 
9 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 01 sierpnia 2019 o 16:08 przez e-wonsz
Źródło: https://9gag.com/gag/aXjZp5z?fbclid=IwAR3Qpl_J1QxpL6jhRVY8OBe5MZrT7WmHNE_0xsaKPVXjiPceKWQY_jXp24I

Komentarze

Zobacz również

W 1964 roku 17 letnia kobieta, próbując popełnić samobójstwo skacząc z wieży Eiffla, wylądowała na przejeżdżającym samochodzie i przeżyła. Po czym rok później wyszła za mąż za właściciela samochodu.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Imię Kinga to zdrobnienie od germańskiego imienia Kunegunda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Blondynki mają przewagę nad brunetkami jeśli chodzi o... włosy. Blondynki mają średnio 140 tys. włosów na głowie, podczas gdy brunetki 110 tys.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09

Starożytni Grecy wierzyli, że kobiety o rudej barwie włosów przeistaczały się po śmierci w wampiry.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef

Blond włosy i zielone oczy to jedna z najrzadszych kombinacji na świecie. Tylko 0,3% osób na świcie tak wygląda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef