Kruszwilem i Kamerzystą zajmie się policja! W oskarżeniu m.in. nakłanianie nieletniego do czynności seksualnych
Jak poinformował dziś Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych - w sprawie Lorda Kruszwila, czyli Marka Kruszela oraz Kamerzysty, czyli Łukasza Wawrzyniaka zostało złożone zawiadomienie do prokuratury i na policję. Youtuberów podejrzewa się o popełnieni szeregu przestępstw, a rozpatrzeniem zawiadomienia ma zająć się Komenda Wojewódzka Policji i Prokuratura Okręgowa Policji w Szczecinie.

Poniżej i na kolejnych stronach znajdziecie pełną treść posta zamieszczonego przez Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych oraz treść zawiadomienia złożonego do prokuratury.

„Wyliż mi dupę!”, „jesteś pedałem!”, „możesz mi wylizać pałę!” - tak zachowuje się 10-latek wykorzystywany przez starszych kolegów w filmikach na kanale "Lord Kruszwil. W sprawie podejrzenia popełnienia szeregu przestępstw przez dorosłych autorów kanału prezes Ośrodka złożył wczoraj zawiadomienie do Komendy Wojewódzkiej Policji i Prokuratury Okręgowej Policji w Szczecinie.

Na filmach, które publikuje duet Marek Kruszel i Łukasz Wawrzyniak, przyjmujący pseudonimy Lord Kruszwil i Kamerzysta, dochodzi m.in. do nakłaniania do poddawania się innym czynnościom seksualnym przez nieletniego poprzez…"
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 03 czerwca 2019 o 11:06 przez MarcinZfejsa
Źródło: https://www.facebook.com/osrodek.monitorowania/?

Komentarze

Zobacz również

W 1964 roku 17 letnia kobieta, próbując popełnić samobójstwo skacząc z wieży Eiffla, wylądowała na przejeżdżającym samochodzie i przeżyła. Po czym rok później wyszła za mąż za właściciela samochodu.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Imię Kinga to zdrobnienie od germańskiego imienia Kunegunda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Blondynki mają przewagę nad brunetkami jeśli chodzi o... włosy. Blondynki mają średnio 140 tys. włosów na głowie, podczas gdy brunetki 110 tys.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09

Starożytni Grecy wierzyli, że kobiety o rudej barwie włosów przeistaczały się po śmierci w wampiry.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef

Blond włosy i zielone oczy to jedna z najrzadszych kombinacji na świecie. Tylko 0,3% osób na świcie tak wygląda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef