Kobieta została wyrzucona z samolotu przez swój ubiór. Miała na sobie takie coś
Wakacje nadeszły, a wraz z nimi czas letnich wypadów na urlop. Wielu podróżujących w celach wypoczynkowych coraz częściej stawia na transport lotniczy. Coraz więcej osób rezygnuje z pociągów, autokarów i własnych samochodów na rzecz szybkiego przelotu na miejsce. Nie powinno nas to jednak dziwić, bowiem bilety z roku na rok stają się coraz tańsze i coraz bardziej dostępne nawet dla przeciętnego Kowalskiego. 

Okazuje się jednak, że transport drogą lotniczą może być na swój sposób utrudniony. Na przykład załoga może odmówić wam wejścia na pokład maszyny ze względu na was ubiór. W takiej właśnie sytuacji znalazła się Harriet Osborne podróżująca z Malagi do Stansted. 

Kobieta wywołała spore zmieszanie w mediach społecznościowych i w lokalnej prasie. Sama twierdzi, że w jej ubiorze nie było nic niewłaściwego i nie rozumie decyzji, jaka została podjęta przez załogę EasyJet. To jednak nie wszystko, bowiem, zdaniem przewoźnika, cała historia wyglądała nieco inaczej. 

Pani Osborne odmówiono wejścia na pokład nie z powodu jej wyzywającego stroju, lecz ze względu na jej skandaliczne zachowanie. Na samym początku, owszem, niedoszła pasażerka została poproszona o zakrycie się, aby nie siać zgorszenia wśród reszty osób korzystających z usług przewoźnika, jednak ta zaczęła się podobno kłócić z załogą, co poskutkowało odmową wejścia na pokład maszyny. Kobieta twierdzi jednak, że zgodziła się na warunki stawiane przez stewardessę, mimo to odmówiono jej wejścia. 

Harriet podróżowała wraz z przyjaciółką, z którą musiała spędzić całą noc na lotnisku w Maladze, gdzie przeczekały do następnego możliwego lotu. 

Na chwilę obecną trudno stwierdzić, jak w rzeczywistości przebiegało całe to zdarzenia. Wiadomo natomiast, co tak naprawdę miała na sobie nasza dzisiejsza bohaterka. Chyba jednak nieco przesadziła z eksponowaniem swoich walorów. 
11 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 01 lipca 2019 o 16:07 przez e-wonsz

Komentarze

Zobacz również

W 1964 roku 17 letnia kobieta, próbując popełnić samobójstwo skacząc z wieży Eiffla, wylądowała na przejeżdżającym samochodzie i przeżyła. Po czym rok później wyszła za mąż za właściciela samochodu.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Imię Kinga to zdrobnienie od germańskiego imienia Kunegunda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Blondynki mają przewagę nad brunetkami jeśli chodzi o... włosy. Blondynki mają średnio 140 tys. włosów na głowie, podczas gdy brunetki 110 tys.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09

Starożytni Grecy wierzyli, że kobiety o rudej barwie włosów przeistaczały się po śmierci w wampiry.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef

Blond włosy i zielone oczy to jedna z najrzadszych kombinacji na świecie. Tylko 0,3% osób na świcie tak wygląda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef