Kiedy pasażerowie wsiedli do samolotu nie mogli uwierzyć. Siedzenia były niekompletne
Mamy wakacje, a więc czas urlopów i wypoczynkowych wyjazdów. Coraz większa część osób porzuciła już transport naziemny i w miejsce odpoczynku woli dostać się za pomocą samolotu. Linie lotnicze robią co mogą, aby taki przelot był w zasięgu ręki każdego z nas, obniżając bez przerwy ceny biletów. Na czymś jednak trzeba oszczędzać i na ogół odbywa się to kosztem samych pasażerów. Tym razem jednak przewoźnik przebił wszystko co możliwe. Siedzenia w samolocie były bowiem niekompletne. Wszystko zostało oczywiście szybko sfotografowane, a zdjęcia wylądowały w sieci. 

Przewoźnikiem, do którego należał samolot, był EasyJet, a sam lot odbywał się z Luton (miasto w Anglii) do Genewy (Szwajcaria). Niestety nie do końca wiadomo, czy zdjęcie zostało zrobione po przylocie maszyny na miejsce, czy może jeszcze przed odlotem z lotniska. 

Fotografia wylądowała na Twitterze i została już udostępniona dalej kilka tysięcy razy. Otrzymała również podobną liczbę polubień i całą masę komentarzy. Większość osób była zbulwersowana tym, co zobaczyli na zdjęciu. Niekompletne miejsce zajmowane było przez starszą kobietę, a kilkugodzinna podróż na fotelu bez oparcia na pewno nie byłaby przyjemna nawet dla młodego człowieka. 

EasyJet od razu zareagował na całą aferę i poprosił o usunięcie fotografii i wiadomość prywatną w celu wyjaśnienia zajścia. Autor zdjęcia odmówił skasowania wpisu, nie podając wyraźnej przyczyny. Rzecznik prasowy przewoźnika skomentował całą sprawę w następujący sposób: 

„Żaden z pasażerów nie mógł siedzieć na tych miejscach, ponieważ czekały one na naprawę. Bezpieczeństwo jest naszym najwyższym priorytetem i EasyJet eksploatuje swoją flotę samolotów w ścisłej zgodności ze wszystkimi wytycznymi bezpieczeństwa.”

Cóż, wygląda na to, że mogło dojść do nieporozumienia. Miejmy na dzieję, bowiem nikt nie chce tego, aby tak wyglądała przyszłość tanich linii lotniczych. Co przyszłoby później? Miejsca stojące?

15 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 06 sierpnia 2019 o 18:08 przez e-wonsz

Komentarze

Zobacz również

W 1964 roku 17 letnia kobieta, próbując popełnić samobójstwo skacząc z wieży Eiffla, wylądowała na przejeżdżającym samochodzie i przeżyła. Po czym rok później wyszła za mąż za właściciela samochodu.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Imię Kinga to zdrobnienie od germańskiego imienia Kunegunda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Blondynki mają przewagę nad brunetkami jeśli chodzi o... włosy. Blondynki mają średnio 140 tys. włosów na głowie, podczas gdy brunetki 110 tys.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09

Starożytni Grecy wierzyli, że kobiety o rudej barwie włosów przeistaczały się po śmierci w wampiry.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef

Blond włosy i zielone oczy to jedna z najrzadszych kombinacji na świecie. Tylko 0,3% osób na świcie tak wygląda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef