Karolina wracała z imprezy, gdy usłyszała krzyki w krzakach! Nie zawahała się ani sekundy...

21-letnia Polka Karolina Smaga i jej 20-letnia koleżanka Linda Cariglia, stały się bohaterkami całego Bielefeld (Niemcy) po tym, jak uratowały Niemkę przed gwałtem. Nie zważając na własne bezpieczeństwo, ruszyły z pomocą obezwładnionej kobiecie, a kiedy przestępca zaczął uciekać, Karolina Smaga rzuciła się za nim w pościg. Napastnikiem okazał się imigrant z Maroka.

W krzakach ujrzały mężczyznę z rozpiętymi spodniami, siedzącego okrakiem na kobiecie. Karolina Smaga podejrzewała już, że wszystko dzieje się wbrew woli kobiety więc spytała czy wszystko jest w porządku. I choć napastnik starał się zakrywać jej usta, to przerażona kobieta dała radę wykrzyczeć "nie" i poprosić o pomoc. Wtedy 21-letnia Polka rzuciła się na napastnika i zepchnęła go z ofiary.

- Pchnęła zapłakaną ofiarę w moją stronę, przytuliłam ją i wyciągnęłam telefon. Zadzwoniłam na policję, ale byłam w szoku, nie umiałam określić naszej lokalizacji. Podałam więc słuchawkę Karolinie - relacjonowała mediom 20-letnia Linda. Wtedy napastnik postanowił działać: wyrwał Polce telefon, a gdy próbowała go odzyskać, uderzył ją w twarz i zaczął uciekać.

Smaga rzuciła się w pościg za napastnikiem. Kiedy udało jej się go dopaść, mężczyzna wyjął nóż i ranił Polkę w rękę. I choć udało mu się wyrwać i uciec, to już niedługo znalazł się w rękach policji. Napastnikiem okazał się 25-letni imigrant z Maroka. Kobiety, które pomogły Niemce, z miejsca stały się lokalnymi bohaterkami.

11 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 21 października 2018 o 12:10 przez Defdef

Komentarze

Zobacz również

W 1964 roku 17 letnia kobieta, próbując popełnić samobójstwo skacząc z wieży Eiffla, wylądowała na przejeżdżającym samochodzie i przeżyła. Po czym rok później wyszła za mąż za właściciela samochodu.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Imię Kinga to zdrobnienie od germańskiego imienia Kunegunda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Blondynki mają przewagę nad brunetkami jeśli chodzi o... włosy. Blondynki mają średnio 140 tys. włosów na głowie, podczas gdy brunetki 110 tys.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09

Starożytni Grecy wierzyli, że kobiety o rudej barwie włosów przeistaczały się po śmierci w wampiry.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef

Blond włosy i zielone oczy to jedna z najrzadszych kombinacji na świecie. Tylko 0,3% osób na świcie tak wygląda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef