Justyna Żyła, szczera do bólu, zdradza kolejne szczegóły pożycia z Piotrem Żyłą
Justyna Żyła, żona Piotra Żyły i blogerka kulinarna, wystąpiła w "Pytaniu na Śniadanie", gdzie powiedziała, że nie wie, czy drugi raz zdecydowałaby się na upublicznianie faktów ze swojego małżeństwa z jednym z najbardziej popularnych skoczków narciarskich ostatnich lat. Stwierdziła też, że nie odczuwa też na co dzień wzrostu popularności, ale to może dlatego, że "rzadko bywa w Warszawie", a w Wiśle i tak wszyscy ją znali.

Żyła nie spodziewała się, że jej posty na Instagramie o kochance męża wzbudzą zainteresowanie na taką skalę. Nie sądzi też, żeby te posty miały wpływ na to, jak rozwód rodziców znoszą ich dzieci. "Bez internetu dzieci cierpiałyby tak samo" - stwierdziła w programie TVP i podkreśliła, że jej dzieci |chodzą do dobrej szkoły i mają dużą rodzinę".
12 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 18 października 2018 o 13:10 przez kwiatlotosu
Źródło: Pytanie na śniadanie/TVP

Komentarze

Zobacz również

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 24 września 2018 o 10:09 przez kwiatlotosu
Źródło: https://www.instagram.com/p/BoEB92Jn7kW/?utm_source=ig_embed
Piotr Żyła zareagował na prowokacje Justyny Żyły
Małżeństwo jedngo z najlepszych polskich skoczów narciarskich ostatnich lat jest w centrum uwagi, gdy po igrzyskach jego żona napisała, że ma dość udawania, że wszystko jest super, a Żyła ma kochankę i nie zajmuje się dziećmi. Później między innymi rozebrała się dla "Playboya" i udostępniła na Instagramie nagranie pt. "Pakowanko", na którym widać, jak Żyła pakuje do pudeł swoje narciarskie trofea. Czy nie poznamy już więcej szczegółów rozwodu Żyłów? Tak chyba chciałby Piotr Żyła. "Nie powinnam wypowiadać się w mediach na temat męża, ponieważ od jego prawników dostałam pismo, w którym on mi tego zabrania" - powiedziała Justyna w wywiadzie dla "Twojego Imperium".
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 03 lipca 2018 o 12:07 przez kwiatlotosu
Źródło: Twoje Imperium
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 19 marca 2018 o 10:03