Justyna Żyła odpowiada Piotrkowi. Internauci nie pozostawili na niej suchej nitki: "Ty stara..."

Komentarz Justyny

Justyna skomentowała post Piotrka o rozstaniu następującymi słowami: "Piotrek, to nie pisałeś ty - po pierwsze, a po drugie - sam wiesz jak to dobro dzieci u ciebie wygląda. Powodzenia". Po tych słowach fani skoczka nie wytrzymali, ich komentarze są brutalne...
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 27 lutego 2018 o 13:02 przez MarcinZfejsa
Źródło: https://www.instagram.com/p/BfqqydxlYEL/

Komentarze

Zobacz również

Justyna Żyła, szczera do bólu, zdradza kolejne szczegóły pożycia z Piotrem Żyłą
Justyna Żyła, żona Piotra Żyły i blogerka kulinarna, wystąpiła w "Pytaniu na Śniadanie", gdzie powiedziała, że nie wie, czy drugi raz zdecydowałaby się na upublicznianie faktów ze swojego małżeństwa z jednym z najbardziej popularnych skoczków narciarskich ostatnich lat. Stwierdziła też, że nie odczuwa też na co dzień wzrostu popularności, ale to może dlatego, że "rzadko bywa w Warszawie", a w Wiśle i tak wszyscy ją znali.

Żyła nie spodziewała się, że jej posty na Instagramie o kochance męża wzbudzą zainteresowanie na taką skalę. Nie sądzi też, żeby te posty miały wpływ na to, jak rozwód rodziców znoszą ich dzieci. "Bez internetu dzieci cierpiałyby tak samo" - stwierdziła w programie TVP i podkreśliła, że jej dzieci |chodzą do dobrej szkoły i mają dużą rodzinę".
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 18 października 2018 o 13:10 przez kwiatlotosu
Źródło: Pytanie na śniadanie/TVP
Aresztowano matkę, która zrobiła 10-latkowi tatuaż
34-latka z Bellefontaine (Ohio, USA) otrzymała zarzut narażanie zdrowia i życia swojego syna. Oprócz tego musi sprostać hejtowi rozwcieczonych przeciwników tatuowania przez matki 10-latków, w tym członków swojej rodziny. Babcia chłopca na jej Facebooku napisała, że powinna iść za to do więzienia, a jego wujek pytał: "jak mogłaś zrobić to dziecku?!".Stan Ohio nie zabrania tatuowanie nieletnich, ale kobieta wykonała tatuaż u tatuażysty, który ma zakaz wykonywania zawodu, ponieważ nie przestrzegał wymagań higienicznych i zaraził jednego z klientów gronkowcem złocistym. Nagranie, które sama zamieściła w sieci, będzie teraz dowodem w sprawie. Po zatrzymaniu zeznała, że chłopak ją tak długo prosił o tatuaż, że w końcu odpuściła i zabrała go do znajomego tatuażysty. Ze względu na to, że wideo miało status publiczny i stało się wiralem, miejscowa policja otrzymała setki telefonów od ludzi domagająćych się pozbawienia kobiety praw rodzicielskich. Na skromnym komisariacie urywały się telefony, a ludzie dzwonili nie tylko z najdalszych zakątków Ameryki.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 05 października 2018 o 13:10 przez kwiatlotosu
Źródło: https://www.huffingtonpost.com/entry/nikki-dickinson-tattoo-10-year-old_us_5bb4e23ae4b028e1fe39d39b?guccounter=1
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 24 września 2018 o 10:09 przez kwiatlotosu
Źródło: https://www.instagram.com/p/BoEB92Jn7kW/?utm_source=ig_embed
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 10 września 2018 o 13:09 przez kwiatlotosu
Źródło: typowa gra o tron
Justyna Żyła znów atakuje męża
Chociaż żona popularnego skoczka już parę razy zapewniała, że nie będzie ujawniać szczegółów ich prywatnego życia, a w tej sprawie podobno kontaktowali się nawet prawnicy jej męża, to najwyraźniej nie potrafi się powstrzymać. "Nie mam kochanka, a na terapii byliśmy tylko raz. Mąż zrezygnował, gdy psycholog zaproponowała nam podpisanie kontraktu małżeńskiego. Namawiałam go na drugą terapię, ale się nie zgodził. Dziećmi nadal się nie interesuje" - wyznała "Twojemu Imperium". Czy to, co mówi jest prawdą? Niekoniecznie, ale najwyraźniej Piotr Żyła nie ma ochoty prowadzić z nią wojny na instagramowe posty.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 02 sierpnia 2018 o 12:08 przez kwiatlotosu
Źródło: Twoje Imperium