Jesteś wolna, sprawdź który przystojniak z "Chłopaków do wzięcia" do Ciebie pasuje

Krzysiek zwany Bandziorkiem - król dyskotek szuka królowej parkietu

Bandziorek pochodzi z biednej rodziny, często nie ma pracy i trudno mu znaleźć dziewczynę. Usilnie szuka, zagaduje, chodzi na dyskoteki... 

Twórcy programu próbują pomóc Krzyśkowi, żeby jednak znalazł miłość, ale czasem sam Bandziorek nie potrafi z tej pomocy skorzystać. 

Załatwiliśmy leczenie zębów Bandziorka. Jednak on po jakimś czasie przestał chodzić do dentysty. Co było jego wyborem - mówi reżyser programu.

Jak mężczyzna trafił do programu?

Na samym początku jeździliśmy po wsiach na Podlasiu i szukaliśmy bohaterów pod sklepami podczas przerwy na piwo, czy na drogach. Tak znaleźliśmy Bandziorka, który wracał z kolegami z dyskoteki - zaczepiliśmy go na przystanku autobusowym. Bandziorek jest od samego początku i mimo że nie znalazł dziewczyny, to jest bardzo popularnym człowiekiem. Przyjeżdżają ludzie z całej Europy, aby go poznać osobiście. Dlatego w każdy weekend sporo się u niego dzieje. Choć jego rodzina ma już tego dość. Niestety Bandziorek ma skłonności do alkoholu i woleliby jednak, żeby takich gorących odwiedzin nie było - powiedział Jerzy Morawski, twórca programu.Bandziorek potrzebuje ciepłej i inteligentnej kobiety, gotowej do poświęceń. Kto sprawdzi się w tej roli najlepiej?
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 22 marca 2018 o 12:03 przez jatoja

Komentarze

Zobacz również

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lipca 2020 o 22:07
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lipca 2020 o 20:07
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lipca 2020 o 20:07
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lipca 2020 o 17:07 przez Defdef

W 1964 roku 17 letnia kobieta, próbując popełnić samobójstwo skacząc z wieży Eiffla, wylądowała na przejeżdżającym samochodzie i przeżyła. Po czym rok później wyszła za mąż za właściciela samochodu.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef