Jesteś wolna, sprawdź który przystojniak z "Chłopaków do wzięcia" do Ciebie pasuje

Krzysiek zwany Bandziorkiem - król dyskotek szuka królowej parkietu

Bandziorek pochodzi z biednej rodziny, często nie ma pracy i trudno mu znaleźć dziewczynę. Usilnie szuka, zagaduje, chodzi na dyskoteki... 

Twórcy programu próbują pomóc Krzyśkowi, żeby jednak znalazł miłość, ale czasem sam Bandziorek nie potrafi z tej pomocy skorzystać. 

Załatwiliśmy leczenie zębów Bandziorka. Jednak on po jakimś czasie przestał chodzić do dentysty. Co było jego wyborem - mówi reżyser programu.

Jak mężczyzna trafił do programu?

Na samym początku jeździliśmy po wsiach na Podlasiu i szukaliśmy bohaterów pod sklepami podczas przerwy na piwo, czy na drogach. Tak znaleźliśmy Bandziorka, który wracał z kolegami z dyskoteki - zaczepiliśmy go na przystanku autobusowym. Bandziorek jest od samego początku i mimo że nie znalazł dziewczyny, to jest bardzo popularnym człowiekiem. Przyjeżdżają ludzie z całej Europy, aby go poznać osobiście. Dlatego w każdy weekend sporo się u niego dzieje. Choć jego rodzina ma już tego dość. Niestety Bandziorek ma skłonności do alkoholu i woleliby jednak, żeby takich gorących odwiedzin nie było - powiedział Jerzy Morawski, twórca programu.Bandziorek potrzebuje ciepłej i inteligentnej kobiety, gotowej do poświęceń. Kto sprawdzi się w tej roli najlepiej?
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 22 marca 2018 o 12:03 przez jatoja

Komentarze

Zobacz również

W 1964 roku 17 letnia kobieta, próbując popełnić samobójstwo skacząc z wieży Eiffla, wylądowała na przejeżdżającym samochodzie i przeżyła. Po czym rok później wyszła za mąż za właściciela samochodu.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Imię Kinga to zdrobnienie od germańskiego imienia Kunegunda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Blondynki mają przewagę nad brunetkami jeśli chodzi o... włosy. Blondynki mają średnio 140 tys. włosów na głowie, podczas gdy brunetki 110 tys.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09

Starożytni Grecy wierzyli, że kobiety o rudej barwie włosów przeistaczały się po śmierci w wampiry.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef

Blond włosy i zielone oczy to jedna z najrzadszych kombinacji na świecie. Tylko 0,3% osób na świcie tak wygląda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef