Jak odnieść sukces i zostać bogatym? Badacze odkryli, w czym tkwi klucz do sukcesu - nie uwierzycie!
Powszechnie wiadomo, że 85% wszystkich pieniędzy na świecie leży w rękach zaledwie 10% obywateli tego świata. Dlaczego jednak właśnie oni są wybrańcami? Przecież na pewno wielu innych ludzi również posiada różne talenty, wiedzę oraz umiejętności. Niektórzy z nich pewnie nawet takie same, jak ci najbogatsi. Dlaczego więc to nie oni są w gronie uprzywilejowanych? 

Naukowcy przeprowadzili pewną symulację, aby się o tym przekonać. Stworzyli ponad 1 000 losowo generowanych profili przeciętnego 40-latka. Każdy z nich posiadał inne cechy oraz inne umiejętności. Niektóre z nich łączyły pewne grono symulowanych postaci, a inne je dzieliły. 

Wyniki okazały się bardzo zaskakujące. W niemal każdej przeprowadzonej symulacji 80% dostępnego bogactwa trafiało w ręce 20% całej społeczności, a czynnikiem decydującym o tym był... zbieg okoliczności. 

Widzicie więc sami, że najważniejsze w życiu jest po prostu tzw. szczęście oraz umiejętność wykorzystania nadarzającej się okazji. I to właśnie cecha, która łączy wszystkich bogaczy na Ziemi. 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 05 sierpnia 2019 o 21:08 przez e-wonsz

Komentarze

Zobacz również

W 1964 roku 17 letnia kobieta, próbując popełnić samobójstwo skacząc z wieży Eiffla, wylądowała na przejeżdżającym samochodzie i przeżyła. Po czym rok później wyszła za mąż za właściciela samochodu.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Imię Kinga to zdrobnienie od germańskiego imienia Kunegunda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Blondynki mają przewagę nad brunetkami jeśli chodzi o... włosy. Blondynki mają średnio 140 tys. włosów na głowie, podczas gdy brunetki 110 tys.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09

Starożytni Grecy wierzyli, że kobiety o rudej barwie włosów przeistaczały się po śmierci w wampiry.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef

Blond włosy i zielone oczy to jedna z najrzadszych kombinacji na świecie. Tylko 0,3% osób na świcie tak wygląda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef