Instagramerka przez lata ukrywała swoją prawdziwą twarz pod makijażem. Gdy pokazała jak wygląda naprawdę fani oszaleli
Kat Neubrand to Instagramerka i influencerka, która na swoim profilu w mediach społecznościowych zgromadziła kilkaset tysięcy obserwatorów. Kobieta przez całą swoją internetową karierę ukrywała prawdziwe oblicze pod bardzo grubą warstwą makijażu. Jakby tego było mało - dziewczyna bardzo mocno retuszowała zdjęcia dbając o to, by każde które zostaje wypuszczone do sieci było dopieszczone w najmniejszym szczególe. W pewnym momencie swojego życia 30-latka doszła do wniosku, że nadszedł odpowiedni moment na pokazanie swojej prawdziwej twarzy, bez makijażu i retuszu. Okazało się, że Ka cierpi na tzw. Trądzik torbielowaty, który w poważnym stopniu wpływa na jej cerę. Kat spodziewała się, że fani którzy zobaczą jak wygląda w rzeczywistości, odwrócą się od niej i przestaną obserwować ją w mediach społecznościowych. Tak się jednak nie stało. 30-latka otrzymała ogromne wparcie od internautów. Okazało się również, że wiele osób spośród jej obserwujących walczy z bardzo podobnymi problemami. Aktualnie Kat nie wrzuca do mediów społecznościowych retuszowanych zdjęć w makijażu. Postawiła na naturalność.
13 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 15 lipca 2019 o 09:07 przez MarcinZfejsa

Komentarze

Zobacz również

W 1964 roku 17 letnia kobieta, próbując popełnić samobójstwo skacząc z wieży Eiffla, wylądowała na przejeżdżającym samochodzie i przeżyła. Po czym rok później wyszła za mąż za właściciela samochodu.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Imię Kinga to zdrobnienie od germańskiego imienia Kunegunda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Blondynki mają przewagę nad brunetkami jeśli chodzi o... włosy. Blondynki mają średnio 140 tys. włosów na głowie, podczas gdy brunetki 110 tys.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09

Starożytni Grecy wierzyli, że kobiety o rudej barwie włosów przeistaczały się po śmierci w wampiry.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef

Blond włosy i zielone oczy to jedna z najrzadszych kombinacji na świecie. Tylko 0,3% osób na świcie tak wygląda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef