Ile zarobili aktorzy w 3. sezonie Stranger Things? Te kwoty robią wrażenie!
Zacznijmy może od tego, że aktorzy w serialu są podzieleni na trzy różne kategorie. Jest to obsada kategorii A, kategorii B i kategorii C. Pewnie wydaje wam się, że najważniejsi są tutaj nasi ulubieni młodzi bohaterowie z kultową Jedenastką na czele? Poniekąd macie rację, jednak jesteście też w dużym błędzie. 

Do kategorii A należą weterani kina, wśród których znajduje się zarówno genialna Winona Ryder, jak i David Harbour. W trzecim sezonie za każdy odcinek otrzymali oni wynagrodzenie w wysokości 350 tys. dolarów. Do tej samej grupy awansowała również Millie Bobby Brown, która wciela się w rolę Jedenastki. Jednak jej zarobki nie są aż tak wysokie. Za każdy odcinek otrzymała ona „zaledwie” 300 tys. dolarów. 

Kategoria B to miejsce, do którego zaliczani są aktorzy Finn Wolfhard, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Noah Schnapp i Sadie Sink. Za każdy odcinek otrzymują oni po 250 tys. dolarów. Jest jeszcze kategoria C, do której zaliczani są Natalia Dyer, Charlie Heaton, Joe Keery oraz Maya Hawke. Oni dostają po 150 tys. dolarów za odcinek. 

Trzeba przyznać, że ich płace znacznie wzrosły w ciągu ostatnich dwóch sezonów. Na samym początku dostawali zaledwie 20 tys. dolarów za odcinek. 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 11 lipca 2019 o 16:07 przez e-wonsz
Źródło: https://www.hollywoodreporter.com/live-feed/stranger-things-stars-score-massive-pay-raises-season-3-1094952

Komentarze

Zobacz również

W 1964 roku 17 letnia kobieta, próbując popełnić samobójstwo skacząc z wieży Eiffla, wylądowała na przejeżdżającym samochodzie i przeżyła. Po czym rok później wyszła za mąż za właściciela samochodu.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Imię Kinga to zdrobnienie od germańskiego imienia Kunegunda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Blondynki mają przewagę nad brunetkami jeśli chodzi o... włosy. Blondynki mają średnio 140 tys. włosów na głowie, podczas gdy brunetki 110 tys.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09

Starożytni Grecy wierzyli, że kobiety o rudej barwie włosów przeistaczały się po śmierci w wampiry.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef

Blond włosy i zielone oczy to jedna z najrzadszych kombinacji na świecie. Tylko 0,3% osób na świcie tak wygląda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef