Facetowi wydawało się, że po prostu znacznie przytył. Jednak w jego brzuchu lekarze znaleźli coś zupełnie innego
W przypadku Hectora coś jednak nie pasowało do standardowej otyłości. Całe jego ciało pozostawalo szczuple, a powiększał się tylko brzuch. Co więcej mężczyzna próbował wielu diet i chwytał się wielu sposobów, aby w końcu schudnąć, jednak nic nie przynosiło zadowalających rezultatów. 

Wreszcie przyszedł ten moment i nasz bohater zdecydował się na wizytę w szpitalu. Po przeprowadzeniu odpowiednich badań lekarze odkryli, że w brzuchu Hectora znajduje się nowotwór, a konkretnie tłuszczakomięsak. 

Jest to niezwykle złożona dolegliwość, ponieważ znamy na ten moment jej 70 różnych odmian, a każda pojedyncza znacznie różni się od pozostałych. Jedynym ratunkiem dla chorego jest operacja i wycięcie nowotworu. 

Tak też postąpiono w przypadku Hectora. Tłuszczakomięsak ważył u niego aż 30 kilogramów i był naprawde ogromny. Przemianę mężczyzny możecie zobaczyć na poniższych zdjęciach. Trzeba przyznać, że jego ogromny brzuch naprawdę wyglądał dość nienaturalnie. 

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 28 listopada 2018 o 18:11 przez e-wonsz
Źródło: https://www.iflscience.com/health-and-medicine/mans-giant-belly-was-a-77pound-tumor/

Komentarze

Zobacz również

Oto dlaczego lekarze na sali operacyjnej noszą zielone fartuchy - ma to naprawdę ogromne znaczenie!
Nie wszyscy w swoim życiu mieli tę wątpliwą przyjemność przebywania w szpitalu. Jeszcze mniej osób miało wątpliwą przyjemność być tam operowanym. Jeśli również należycie do tego grona, to zawsze możecie posiłkować się wszelakimi filmami o lekarzach i przywołać w pamięci obraz ich fartuchów operacyjnych. 

Zwykle przed zabiegami obmywają oni swoje dłonie w charakterystyczny sposób, po czym zakładają na siebie zielone (lub rzadziej niebieskie) stroje ochronne. Wiele przedmiotów w sali operacyjnej utrzymanych jest w podobnym odcieniu. 

Czy jednak zastanawialiście się kiedyś, dlaczego wybrano właśnie ten kolor? Dlaczego nie jest to na przykład biały, pomarańczowy czy czerwony? Odpowiedź na to pytanie na pewno was zaskoczy. 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 24 maja 2019 o 15:05 przez e-wonsz
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 22 maja 2019 o 20:05 przez e-wonsz
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 25 maja 2019 o 15:05 przez MarcinZfejsa
Źródło: https://kobieta.wp.pl/niesamowita-figura-octomamy-po-urodzeniu-osmioraczkow-5982441153414273a
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 25 maja 2019 o 14:05 przez MarcinZfejsa
Źródło: http://skandynawiainfo.pl/klasyczna-torba-z-ikea-zmienila-kolory/
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 25 maja 2019 o 13:05 przez MarcinZfejsa
Źródło: cnn.com