Facetowi wydawało się, że po prostu znacznie przytył. Jednak w jego brzuchu lekarze znaleźli coś zupełnie innego
Wiek średni u mężczyzn. Jedni się z niego cieszą, inni wręcz przeciwnie. Zarówno ci pierwsi, jak i ci drudzy mają ku temu powody. Cieszyć można się choćby z tego powodu, że dzieci „już odchowane” i nie trzeba poświęcać im aż tak dużych ilości czasu. Jednak są też powody do tego, aby się smucić. Głównie związane jest to ze zmianami, jakie zachodzą w ciele mężczyzny z wiekiem. 

Większość mężczyzn w średnim wieku ma bowiem brzuszek. Nawet jeśli ich ciała wydają się w miarę szczupłe, to jednak brzuszek na ogół jest obecny. Wielu z nich nie ma na to większego wpływu. Cały czas utrzymują podobną dietę, jednak metabolizm robi swoje i już nie tak łatwo zachować niską wagę. 

Nie inaczej było w przypadku naszego dzisiejszego bohatera. Hector Hernandez zauważył znaczny przyrost brzucha już w dość młodym wieku. Cały czas jednak zrzucał całą winę na swój słaby metabolizm myśląc, że gromadzi się tam tłuszcz. 

Kiedy po latach zdecydował się w końcu przebadać, lekarze odkryli w jego brzuchu coś strasznego i nie była to tkanka tłuszczowa. 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 28 listopada 2018 o 18:11 przez e-wonsz
Źródło: https://www.iflscience.com/health-and-medicine/mans-giant-belly-was-a-77pound-tumor/

Komentarze

Zobacz również

Oto dlaczego lekarze na sali operacyjnej noszą zielone fartuchy - ma to naprawdę ogromne znaczenie!
Nie wszyscy w swoim życiu mieli tę wątpliwą przyjemność przebywania w szpitalu. Jeszcze mniej osób miało wątpliwą przyjemność być tam operowanym. Jeśli również należycie do tego grona, to zawsze możecie posiłkować się wszelakimi filmami o lekarzach i przywołać w pamięci obraz ich fartuchów operacyjnych. 

Zwykle przed zabiegami obmywają oni swoje dłonie w charakterystyczny sposób, po czym zakładają na siebie zielone (lub rzadziej niebieskie) stroje ochronne. Wiele przedmiotów w sali operacyjnej utrzymanych jest w podobnym odcieniu. 

Czy jednak zastanawialiście się kiedyś, dlaczego wybrano właśnie ten kolor? Dlaczego nie jest to na przykład biały, pomarańczowy czy czerwony? Odpowiedź na to pytanie na pewno was zaskoczy. 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 24 maja 2019 o 15:05 przez e-wonsz
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 22 maja 2019 o 20:05 przez e-wonsz
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 25 maja 2019 o 15:05 przez MarcinZfejsa
Źródło: https://kobieta.wp.pl/niesamowita-figura-octomamy-po-urodzeniu-osmioraczkow-5982441153414273a
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 25 maja 2019 o 14:05 przez MarcinZfejsa
Źródło: http://skandynawiainfo.pl/klasyczna-torba-z-ikea-zmienila-kolory/
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 25 maja 2019 o 13:05 przez MarcinZfejsa
Źródło: cnn.com