Ewa Chodakowska odniosła się do "[email protected]# w legginsach": niedługo zaczną demonizować zdrowy tryb życia
Kilka dni temu Dorota Wellman w "Wysokich Obcasach" skrytykowała wszechobecny trend na chwalenie się pośladkami. Zapytała, dlaczego nikt nie chwali się głową tylko "kobiety z takim upodobaniem pokazują [email protected]#y". "Czemu nie pokazujemy głowy? I tego, co w głowie? Może tam jest tak pusto, że dudni jak w cembrowanej studni" - pisze. Chodakowska postanowiła pośpieszyć z wyjaśnieniami i pośrednio odnieść się także do dużych rozmiarów Wellmann, która na co dzień chodzi w rozmiarach XXL. "Serio? Aż tak uwiera zdrowe ciało? Jędrna - pardon - dupa? Płaski brzuch - i nie pisze tutaj o tarce.. Jak zgrabna to głupia? A czy opona na brzuchu jest oznaką oleju w głowie?" - pyta trenerka fitnessu.
10 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 10 października 2017 o 10:10 przez kwiatlotosu
Źródło: https://www.facebook.com/chodakowskaewa/

Komentarze

Zobacz również

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 13 sierpnia 2018 o 14:08 przez kwiatlotosu
Źródło: https://www.facebook.com/chodakowskaewa/posts/2173831829357182
Instamatka zaatakowała Chodakowską: "Żal mi ciebie, że nie masz dzieci". Reakcja Ewy zaorała
Najpopularniejsza trenerka personalna w Polsce pochwaliła sie na Instagramie zdjęciem z siostrzenicą, którą nazwała swoim "oczkiem w głowie". Na atak hejterek nie trzeba było długo czekać. "Żal mi ciebie bardzo, gdyż jako kobieta w tak zaawansowanym wieku nie masz dzieci. To smutne" - napisała jedna z nich. Chodakowska, między sprawdzeniem stanu konta (jest jedną z najbogatszych Polek) a kolejnym spotkaniem z fankami, znalazła czas, by jej odpowiedzieć: "Kochanie, w obliczu XXI wieku 40-latki rodzą bez całej otoczki zaawansowanego wieku. Niech nie będzie ci mnie żal. Będę miała dzieci wtedy, kiedy chce. Nie wtedy, kiedy innym się wydaje, że powinnam. Mam czas" - napisała [pis. oryg.].
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 13 lutego 2018 o 12:02 przez kwiatlotosu
Źródło: https://www.instagram.com/chodakowskaewa/
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 24 października 2017 o 14:10 przez kwiatlotosu
Źródło: http://party.pl; http://www.pudelek.pl/artykul/119081/chodakowska_strofuje_dziennikarke_zostaw_ten_cukier_to_najwieksza_zaraza_xxi_wieku/; http://www.who.int/mediacentre/news/releases/2015/sugar-guideline/en/; https://www.instagram.com/chodakowskaewa/
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 25 września 2017 o 16:09 przez kwiatlotosu
Źródło: wprost.pl; https://www.instagram.com/chodakowskaewa/