Dziwne rzeczy działy się w noc śmierci Kory
O dziwnych wydarzeniach opowiedział w rozmowie z "Gazetą Wyborczą" Kamil Sipowicz. "Trójka ludzi już mi powiedziała, że o godz. 5.28 mieli silne przeżycia" - stwierdził Kamil Sipowicz. "I to naprawdę tacy ludzie... każdy z innej bajki. A jeden to już skrajny ateista i racjonalista. Zaczynam się zastanawiać, wierzyć w dziwne rzeczy" - powiedział. "Wyborcza" rozmawiała także z opiekunką medyczną, która obudziła się o 3.33 w nocy. "Trzy trójki, a więc dziewiątka, a dziewiątka to koniec, zwieńczenie" - wytłumaczyła. A obudziła się, bo śniła się jej Kora, która chodziła po domu i mówiła "jestem wolna, jestem szczęśliwa". Piosenkarka odeszła, jak wyznała je przyjaciółka, filozofka Magdalena Środa, chwilę po zaćmieniu Księżyca. Kora zmarła po długiej walce z chorobą nowotworową 28 lipca tego roku. Pochowano ją wczoraj na Cmentarzu Wpojskowym przy ul. Powązkowskiej w Warszawie. 
13 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 09 sierpnia 2018 o 11:08
Źródło: http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/7,127763,23758132,kora-ostatnie-minuty-sa-naprawde-magiczne-planety-szaleja.html?disableRedirects=true; Newsweek

Komentarze

Zobacz również

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 01 października 2018 o 15:10 przez kwiatlotosu
Źródło: Onet
Festiwal żenady na pogrzebie Kory. Celebryci przyszli robić sobie selfiaki nad trumną
Spacer na pogrzeb, a potem fajny pogrzebowy kontent na bloga - taki scenariusz wybrało wielu warszawskich aspirujących celebrytów. Na relacji z pogrzebu było widać, jak ludzie ze smartfonami dosłownie gonili trumnę. Wielu "żałobników" wykorzystało też moment, aby zrobić sobie selfie przy świeżym grobie. Byli też tacy, którzy poszli, aby później skrytykować, jak satyryk PiS-owskiej TVP ("Studio YAYO"), Ryszard Makowski, który później wystąpił w roli pogrzebowego recenzenta. "Czarna ateistyczna msza wyszła" - napisał. "Kora omijała takie szumowiny. Omińmy i my" - skomentował były dziennikarz TVP Przemysław Szubartowicz.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 10 sierpnia 2018 o 14:08 przez kwiatlotosu
Źródło: https://www.instagram.com/karolinakp/; https://twitter.com/PSzubartowicz; https://twitter.com/RychoM
Nikt się nie spodziewał takiego wystąpienia! Ostre słowa Wojciecha Manna na pogrzebie Kory
Kora na swoim sztandarze zawsze miała napisane: „wolność” - podkreślił dziennikarz muzyczny Wojciech Mann, nawiązując w ten sposób do ostatnich wydarzeń w Polsce. Na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach w Warszawie miała miejsce uroczystość pogrzebowa Olgi Sipowicz, Kory, najważniejszej polskiej wokalistki rockowej ostatnich dekad, która w wieku 67 lat umarła po długiej walce z chorobą nowotworową. Dane jej było żyć w okresie różnych faz naszego kraju. Na początku był komunizm, potem komunizm z ludzką twarzą, potem różne turbulencje, potem Solidarność, stan wojenny, demokracja, a wreszcie teraz parodia demokracji. Przez wszystkie te okresy Kora szła z podniesioną głową i z jasnymi poglądami - powiedział. 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 08 sierpnia 2018 o 13:08 przez kwiatlotosu
Źródło: pogrzeb Kory