Dziewczyna wrzuciła to zdjęcie na Instagrama kilka minut po gwałcie. Kilka dni później zostało usunięte

Po gwałcie wrzuciła posta na Instagram

Do mężczyzny nie docierały jej błagania, aby przestał. Wbrew jej woli wykorzystał ją seksualnie, a Amber przed telefonem na policję postanowiła podzielić się swoją historią ze swoimi fanami na Instagramie.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 06 września 2017 o 20:09 przez MarcinZfejsa
Źródło: instagram

Komentarze

Zobacz również

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 21 lutego 2019 o 17:02 przez MarcinZfejsa
Źródło: Wiedza własna
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 października 2018 o 14:10 przez MarcinZfejsa
Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=FDoDH5pzt7Y&t=25s
Ponętna 22-latka stawiała mu drinki w klubie. Myślał, że to jego wyjątkowy dzień, rano bardzo żałował
Sobotnie wyjście na miasto nie skończyło się najlepiej dla 24-letniego amatora miłosnych podbojów. W jednym z lokali w Krakowie zwróciła na niego uwagę atrakcyjna 22-latka. Dziewczyna nie tylko wykazała zainteresowanie, stawiała mu nawet drinki i to jest ostatnia rzecz, którą pamięta. Rano obudził się w swoim mieszkaniu, które zostało splądrowane. Zginęły laptop, telefon i gotówka o łącznej wartośći 10 tysiąca złotych. Jak ustaliła policja, dziewczyna miała dwóch towarzyszy, którzy pomogli odprowadzić odurzonego niezidentyfikowaną substancją mężczyznę do jego mieszkania  i "wyczyścić" je ze wszystkich wartośćiowych przedmiotów. Wspólnikom grozi do 12 lat więzienia za udział w rozboju. Jeden z zatrzymanych działał w warunkach recydywy.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 11 października 2018 o 14:10 przez kwiatlotosu
Źródło: policja, zdjęcie ilustracyjne - nie przedstawia bohaterów informacji
Nie wiesz, czy to gwałt? Jeśli chcesz ode mnie 50 zeta, a ja jestem zbyt pijany, żeby
Polscy internauci o gwałt na 13-latce obwiniają... 13-latkę. Czy Polacy nie rozumieją, co to jest gwałt? Być może. To proste wytłumaczenie powinno wystarczyć: 1. Jeśli chcesz ode mnie 50 złotych, a ja jestem tak pijany, że nic nie odpowiadam, to nie znaczy, że możesz sobie wziąć kaskę, nawet jeśli nie powiedziałem "nie"; 2. Jeśli daję Ci z jakiegoś powodu 50 zeta, nie znaczy, że także twoim kolegom należy się po 5 dych ode mnie; 3. Jeśli raz wypłaciłem ci 50 zeta, nie znaczy, że za każdym razem będę ci dawał; 4. Jeśli zmusisz mnie siłą, żebym dał ci 50 złotych, to nadal jest kradzież, nawet jeśli ze strachu podałem ci pieniądze; 5. Jeśli mamy umowę, że będę ci wypłacał 50 zeta co tydzień, to jak zacznę się z niej nie wywiązywać, możesz ją zerwać i dochodzić swoich praw sądownie, a pewnie to 50 zeta nie jest nawet warte twojego zachodu. Pobicie do nieprzytomności i zabranie banknotu nie wchodzi w grę.

Generalnie te same prawa, co pieniędzy, dotyczą seksu. Jeśli więc naprawdę masz wątpliwości, czy to gwałt, zadaj sobie pytanie: czy gdyby ktoś w podobnej sytuacji wziął ode mnie z portfela pieniądze, uznałbym to za kradzież? Hetereseksualny mężczyzna może sobie zadać jeszcze jedno: czy gdyby ktoś ze mną w ten sposób uprawiał homoseksualny seks, nie miałbym o to pretensji?
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 28 września 2018 o 09:09 przez kwiatlotosu
Odnaleźli martwą 14-latkę. Szokująca prawda wyszła na jaw po obejrzeniu zapisu z kamery
Marysia została znaleziona martwa przed jedną z kamienic w centrum Moskwy. Bezpośrednią przyczyną śmierci było najprawdodpobniej zatrucie niezidentyfikowaną substancją, co potwierdzi sekcja zwłok. W sprawie zatrzymano 43-letniego mężczyznę, który... wyniósł ją z kamienicy i zostawił na chodniku. Jego zachowanie zarejestrowała kamera monitoringu. W trakcie zatrzymanie wylegitymował się fałszywym paszportem, a w jego domu znaleziono ekscentryczne gadżety seksualne. Zwyrodnialec zeznał, że Marysia uprawiała z nim perwersyjny seks, ale "za obopólną zgodą", a o wszystkim wiedziała matka dziewczyny. Twierdził też, że dziewczyna źle się poczuła, a gdy wrócił z apteki - już nie żyła. Śledczy nie wierzą w jego wersję zdarzeń. Gdy weszli do mieszkania, właśnie prał prześcieradła. Podejrzewają gwałt i morderstwo na tle seksualnym.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 03 września 2018 o 15:09 przez kwiatlotosu
Źródło: rosyjskie media