Chciała być gwiazdą Instagrama, zdecydowała się na operację nosa. Jest w stanie krytycznym, bliscy proszą o pieniądze
Problemy zaczynają się wówczas, gdy młode kobiety za wszelką cenę pragną poprawić swoją urodę przy pomocy chirurga plastycznego, żeby jak najbardziej upodobnić się do “ideałów” oglądanych na Instagramie. Takie zabiegi oczywiście nie należą do najtańszych, ale w tym przypadku szukanie oszczędności i decydowanie się na skorzystanie z usług “specjalistów” o wątpliwej renomie może się skończyć naprawdę tragicznie. Tak właśnie stało się w przypadku Laury Avili, 36-latki z Teksasu. Patrząc na zdjęcia Avili można śmiało powiedzieć, że w kwestii wyglądu niczego jej nie brakowało. 36-latka mogła się pochwalić filigranową, a przy tym kobiecą figurą, długimi czarnymi włosami i egzotycznymi rysami twarzy. Niestety wciąż uważała, że nie jest doskonała. Laura miała kompleksy na punkcie swojego nosa i postanowiła go skorygować.
Kobieta udała się z Teksasu do Ciudad Juarez w Meksyku, aby przejść zabieg korekcji nosa. W porównaniu ze Stanami Zjednoczonymi tego typu zabiegi są o wiele tańsze za południową granicą kraju. Jak informuje Daily Mail, średni koszt operacji w USA wynosi ok. 7,5 tys. dolarów, podczas gdy w Meksyku trzeba za niego zapłacić 3 razy mniej.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 25 listopada 2018 o 12:11 przez jatoja

Komentarze

Zobacz również

Oto dlaczego lekarze na sali operacyjnej noszą zielone fartuchy - ma to naprawdę ogromne znaczenie!
Nie wszyscy w swoim życiu mieli tę wątpliwą przyjemność przebywania w szpitalu. Jeszcze mniej osób miało wątpliwą przyjemność być tam operowanym. Jeśli również należycie do tego grona, to zawsze możecie posiłkować się wszelakimi filmami o lekarzach i przywołać w pamięci obraz ich fartuchów operacyjnych. 

Zwykle przed zabiegami obmywają oni swoje dłonie w charakterystyczny sposób, po czym zakładają na siebie zielone (lub rzadziej niebieskie) stroje ochronne. Wiele przedmiotów w sali operacyjnej utrzymanych jest w podobnym odcieniu. 

Czy jednak zastanawialiście się kiedyś, dlaczego wybrano właśnie ten kolor? Dlaczego nie jest to na przykład biały, pomarańczowy czy czerwony? Odpowiedź na to pytanie na pewno was zaskoczy. 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 24 maja 2019 o 15:05 przez e-wonsz
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 22 maja 2019 o 20:05 przez e-wonsz
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 25 maja 2019 o 15:05 przez MarcinZfejsa
Źródło: https://kobieta.wp.pl/niesamowita-figura-octomamy-po-urodzeniu-osmioraczkow-5982441153414273a
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 25 maja 2019 o 14:05 przez MarcinZfejsa
Źródło: http://skandynawiainfo.pl/klasyczna-torba-z-ikea-zmienila-kolory/
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 25 maja 2019 o 13:05 przez MarcinZfejsa
Źródło: cnn.com