Całe życie jedliście lody w niewłaściwy sposób! Oto jak powinno się to robić poprawnie
Uff jak gorąco. Z tym chyba może się zgodzić obecnie niemal każdy mieszkaniec naszego kraju. W ostatnich dniach odczyty na termometrach znów osiągnęły absurdalny poziom, pokazują w niektórych miejscach w Polsce nawet po 35 stopni Celsjusza. A cóż lepszego może być na te wszystkie upały niż orzeźwiające lody? 

Okazuje się jednak, że wiele osób spożywa te mrożone pyszności w niewłaściwy sposób. Zwróciła na to uwagę futurolog żywności Dr Lyndon Gee i nie omieszkała się tym podzielić z czytelnikami Metro.

Wywiad dotyczył głównie tzw. lodów wodnych, a więc tych bez dodatku śmietanki czy innego mleka, a bazujących na wodzie. Większość osób spożywa je po prostu gryząc smakołyk od góry do dołu. Bierzemy część loda do ust i odgryzamy jego końcówkę. Niestety nie jest to ani właściwe ze względu na odczucia smakowe, ani dobre dla naszych zębów. Są one bowiem narażone na zimno, co nie sprzyja ich kondycji. 

Zdaniem eksperta powinniście odgryzać tylko bardzo niewielkie kawałeczki, a w międzyczasie zlizywać topiącą się masę od samego dołu. Dziwnie jednak wyglądałoby jedzenie lodów wodnych metodą od dołu - ani to wygodne, ani to praktyczne. 
10 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 25 czerwca 2019 o 17:06 przez e-wonsz

Komentarze

Zobacz również

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 21 sierpnia 2019 o 20:08 przez e-wonsz
Dokładnie w tym wieku przeżyjesz najlepszy seks w całym swoim życiu

Zastanawialiscie się kiedyś, w jakim wieku ludzie doświadczają najlepszego seksu w swoim życiu? Pewnie większość z was wytypuje lata między 20 a 30 rokiem życia. Jeśli również tak obstawiliście, to jesteście w ogromnym błędzie. Najlepszy seks przypada znacznie później.

Portal Happify postanowił znaleźć odpowiedź na to pytanie. Przeprowadzili więc bardzo obszerną ankietę. Według statystyk najlepszego seksu możecie spodziewać się po 40 roku życia, a konkretnie w wieku 46 lat.

To jednak nie wszystkie dane, które udało się uzyskać w trakcie badania. Okazało się również, że złotym środkiem jeśli chodzi o częstotliwość seksualnych igraszek w przypadku stałych partnerów jest jeden raz w tygodniu. Tylko tyle wystarczy, aby utrzymać mocną więź między kobietą i mężczyzną. W ramach badania poproszono ankietowanych, aby przez 3 miesiące podwoili częstotliwość swoich stosunków i zobaczyli co się stanie. Okazało się, że w ich relacji nie zmieniło się zupełnie nic. Raz w tygodniu wystarcza więc w zupełności. Wyniki badań pokazały również, że kobiety częściej uprawiające seks, to kobiety zdecydowanie bardziej szczęśliwe.

Kobiety zostały przepytane również o to, jak łatwo jest im osiągnąć orgazm. Tutaj niestety pojawiły się już pewne problemy. Okazało się bowiem, że tylko dla 18,4% z 1 055 przebadanych Amerykanek zwykły stosunek wystarcza, aby zakończyć go szczytowaniem. Dalsze 36,6% ankietowanych potrzebuje już do tego stymulacji łechtaczki. U dalszych 36% przebadanych kobiety stymulacja łechtaczki poprawia jakość orgazmu, jednak nie jest ona konieczna, aby go osiągnąć.

Jeśli więc jesteście jeszcze grubo przed czterdziestką i nie jesteście do końca zadowoleni ze swojego życia seksualnego, to głowy do góry! Najlepsze czasy dopiero nadejdą.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 23 sierpnia 2019 o 21:08 przez e-wonsz
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 18 sierpnia 2019 o 13:08 przez jatoja
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 18 sierpnia 2019 o 14:08 przez jatoja
Źródło: https://www.instagram.com/joanna_osyda/?hl=pl
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 18 sierpnia 2019 o 14:08 przez jatoja