Agnieszka Kotońska z Googlebox przeszła mega-metamorfozę. Fani nie mogą uwierzyć w to jak wygląda
Agnieszka Kotońska to jedna z najbardziej lubianych przez internautów postaci z programu Googlebox. Przed telewizorem. W programie Agnieszka występuje w towarzystwie swojego męża - Artura oraz syna - Dajana. Cały program polega na oglądaniu jak rodziny lub grupy przyjaciół komentują popularne programy telewizyjne z ubiegłego tygodnia. Największą popularnością cieszą się „Ameryka Express”, „Pamiętniki z wakacji”, „Rolnik szuka żony”, „Korona królów”, „Na Wspólnej”, „Na ratunek 112”, „Szpital”, „Mam talent”, „Postaw na milion” oraz „Milionerzy”. Agnieszka Kotońska na początku swojej kariery w programie miała doczepiane rzęsy, tipsy oraz włosy pokryte platynową farbą. Uwielbiała też ubierać się w obcisłe koszulki w różowym kolorze. Dziś to jednak zupełnie inna osoba. Kotońska po metamorfozie, którą przeszła w programie „Druga Twarz” jest prawdziwą damą. Ubiera się z klasą, jej włosy budzą zachwyt i wydaje się dużo młodsza niż jest w rzeczywistości.
9 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 12 lipca 2019 o 14:07 przez MarcinZfejsa

Komentarze

Zobacz również

Wiśniewski z nową kobietą. Trzymają się za ręce. Wszyscy mówią o związku.
Kilka miesięcy temu Michał Wiśniewski rozstał się z Dominiką Tajner. Okazuje się, że wokalista być może znalazł już pocieszenie w ramionach innej kobiety.

Teraz na profilu Joanny Wielochy, uczestniczki programu "Chłopaki do wzięcia", pojawiło się zdjęcie z Michałem Wiśniewskim. Artysta jest wpatrzony w kobietę i trzymają się za ręce.

- Zatańczymy jeszcze raz to tango straconych. Dziękuje za piękny dzień - napisała na Instagramie Wielocha.

Jak można się domyślać, w komentarzach zawrzało. Fani nie szczędzą krytyki.

- Asia bierz się za Michała. Jest jak zwykle wolny, bo każda jego żona jest tylko na papierze. On traktuje je jak powietrze.
- Dno dna.
- Będziesz jego kolejną żoną?
- Ten Wiśniewski to już na głowę upadł.Oj nisko, nisko panie Michale...
- Oho, nowa para szołbiznesu?

Na razie ani Michał Wiśniewski, ani Joanna Wielocha nie odnieśli się do komentarzy pod postem. Nie jest jednak tajemnicą, że wokalista uwielbia kobiety i szybko się zakochuje.

Joanna Wielocha wystąpiła w programie "Chłopaki do wzięcia". Kobieta była związana z jednym z uczestników show - Ryśkiem zwanym "Szczeną". Kobieta przeszła spektakularną metamorfozę i teraz próbuje swoich sił w show-biznesie. Ostatatnio Wielocha pojawiła się na Cuprum Hits Festiwal, gdzie na ściance zapozowała z Michałem Wiśniewskim.

Szykuje się kolejny romans?

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 16 lipca 2019 o 15:07 przez Defdef
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 13 lipca 2019 o 14:07 przez jatoja
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 15 lipca 2019 o 11:07
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 15 lipca 2019 o 11:07 przez jatoja
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 15 lipca 2019 o 12:07 przez jatoja