Adrianna Biedrzyńska porwana przez psychofana. Piekło gwiazdy „Barw Szczęścia"
Andrzej G. zamknął od wewnątrz drzwi na wszystkie spusty. – Powyciągał nawet klamki z okien i drzwi – mówiła nam nadkomisarz Joanna Lazar, rzecznik Powiatowej Komendy Policji w Częstochowie. Do wizyty u ukochanej aktorki skrzętnie się przygotował. Zrobił zakupy: ciastka, kawę, owoce, a nawet... gąbkę do masażu. Pościelił łóżko i suto zastawił stół. Co działo się potem? – Przez siedem godzin opowiadał aktorce swój życiorys. Mówił, że jest jej fanem u zna wszystkie jej filmy z lat 80., że zbiera jej zdjęcia i zna wszystkich członków jej rodziny – opowiadała nadkomisarz. Zakochany po uszy porywacz wyznał też aktorce, że marzy o spędzeniu z nią swych 50. urodzin. I to marzenie się ziściło. Ale Biedrzyńska nie podzielała jego szczęścia. Umierała ze strachu z każdą kolejną minutą sam na sam z szaleńcem. I drżała o życie córki, która została w hotelu. Zdesperowana błagała porywacza o litość. A ten zmiękł, gdy dzień urodzin zaczął dobiegać końca. Wypuścił Biedrzyńską ok. godz. 22.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 17 lipca 2019 o 10:07 przez jatoja

Komentarze

Zobacz również

W 1964 roku 17 letnia kobieta, próbując popełnić samobójstwo skacząc z wieży Eiffla, wylądowała na przejeżdżającym samochodzie i przeżyła. Po czym rok później wyszła za mąż za właściciela samochodu.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Imię Kinga to zdrobnienie od germańskiego imienia Kunegunda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Blondynki mają przewagę nad brunetkami jeśli chodzi o... włosy. Blondynki mają średnio 140 tys. włosów na głowie, podczas gdy brunetki 110 tys.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09

Starożytni Grecy wierzyli, że kobiety o rudej barwie włosów przeistaczały się po śmierci w wampiry.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef

Blond włosy i zielone oczy to jedna z najrzadszych kombinacji na świecie. Tylko 0,3% osób na świcie tak wygląda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef