Defdef

Jest z nami od: 2017-08-30 21:36:08
Ostatnie logowanie: 2019-05-26 01:34:07
Opublikował wiedzy: 1676
Data urodzenia: ukryta
Kilka słów o mnie: -

Jakie są ulubione pozycje seksualne kobiet? Miejsce 5. Pozycja misjonarska

Dlaczego? Bo kobieta może patrzeć swojemu partnerowi w oczy.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 25 maja 2019 o 13:05 przez Defdef
Roksana Węgiel pokazała swojego nowego chłopaka. 14 latka powiedziała jak jest im bardzo ciężko.
Roksana Węgiel, której piosenka „Anyone I want to be” na Eurowizjii dla dzieci pokonała konkurencję, rozgrzewa portale plotkarskie do czerwoności. To już nie tylko wokalistka, ale również celebrytka. Teraz znowu jest o niej głośno, bo wiadomo kim jest jej chłopak i jakie mają problemy w związku.

W rozmowie z Plotkiem Roksana Węgiel wyznała, że Daniel mieszka za granicą i podobno „jest trudno”. Związek na odległość to ich nie jedyny problem.

Oboje są bardzo zajętymi ludźmi w nieustannych rozjazdach. Węgiel powiedziała, że nawet gdyby mieszkali blisko siebie i tak nie mieliby czasu na częste randki. Dodatkowo, rozmawiają tylko po angielsku.

Daniel Yastremski reprezentował na Eurowizji Białoruś. Wykonał utwór „Time” i jest o rok starszy od Roxie. Brał udział w zagranicznych edycjach programów „Mam talent” i „The voice kids”. 
 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 24 maja 2019 o 15:05 przez Defdef
Ciężarną zabito, a z jej ciała siłą wyciągnięto dziecko. W sprawę zamieszany jest Polak
Szczątki 19-letniej Marlen Ochoy-Lopez znaleziono w kontenerze na śmieci, na podwórku jednego z domów w Chicago. Kobieta zaginęła kilka tygodni wcześniej. Według ustaleń śledczych oskarżona o zabójstwo 46-letnia Clarisa Figueroa najpierw udusiła nastolatkę, a następnie wycięła jej dziecko z macicy. O planach popełnienia zbrodni Figueroa miała powiedzieć swojemu partnerowi - 40-letniemu Piotrowi B.

Ochoa-Lopez zaginęła 23 kwietnia, po umówieniu się przez internet na spotkanie z Clarisą Figueroą. 46-latka na grupie na Facebooku miała zaproponować kobiecie darmowe ubrania dla noworodka.

19-latka, w 9. miesiącu ciąży, przyjechała do domu Figueroy. Na miejscu, 24-letnia córka Clarisy, Desiree miała odciągnąć uwagę nastolatki, pokazując jej album ze zdjęciami. W tym czasie Clarisa zarzuciła 19-latce kabel na szyję i próbowała ją udusić.

- Ochoa-Lopez starała się uwolnić z uścisku przytrzymując kabel swoimi dłońmi. Wtedy Clarisa Figueroa krzyknęła do swojej córki "nie wykonujesz swojej pi***** roboty!". Desiree podbiegła do szarpiącej się pary i zaczęła siłą odrywać palce 19-latki od kabla. Duszenie trwało następne pięć minut - powiedział agencji Associated Press prokurator Jim Murphy.

Gdy Ochoa-Lopez przestała oddychać, Clarisa miała rozciąć jej brzuch nożem. Według prokuratury, kobieta wyjęła z ciała 19-latki łożysko i dziecko. Ciało Ochoy-Lopez kobiety miały zawinąć w koc i plastikowe reklamówki, a następnie wyrzucić do kontenera obok swojego garażu.

Według ustaleń śledczych, Clarisa Figueroa od dłuższego czasu miała planować zabójstwo ciężarnej kobiety. 46-latka ogłosiła w 2018 r., że jest w ciąży, choć w przeszłości lekarze wskazywali, że nie będzie mogła urodzić kolejnego dziecka. Informację o ciąży kobieta przekazała krótko po tym, jak z przyczyn naturalnych zmarł jej 20-letni syn.

Na grupach internetowych miała dopytywać matki, która z nich "ma termin na maj". Właśnie w taki sposób dotarła do Ochoy-Lopez.

O planach zamordowania przypadkowej kobiety, Figueroa podzieliła się ze swoją córką i partnerem - 40-letnim Piotrem B. Mężczyzna od razu zaznaczył, że nie chce brać udziału w zbrodni. O sprawie miał też dowiedzieć się chłopak Desiree, ale po jego krytycznej reakcji, 24-latka przekonała go, że był to jedynie żart.

Clarisa Figueroa i jej córka usłyszały zarzut zabójstwa pierwszego stopnia. Z kolei Piotr B. ma odpowiedzieć za ukrywanie zbrodni. Aktualnie wszyscy przebywają w areszcie, sąd nie wyznaczył kaucji.

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 24 maja 2019 o 15:05 przez Defdef
Nastolatkowie z małopolski poili bezdomnego denaturatem. Nagrali jego śmierć.
Portal limanowa.in opublikował szokujące wideo. Widać na nim wciąż żywego mężczyznę, nagrywanego przez grupę młodych osób. Szturchali go, naciskali butem na twarz i krocze. Nikt z nich nie wezwał pomocy.
 

Ej, kur*a, Józek, wstawaj. Trzeba było pić cały denaturat? Teraz zgonujesz – śmiały się osoby patrzące na umierającego mężczyznę.

Wspomniany portal dowiedział się nieoficjalnie, że młodzież kupowała mężczyźnie denaturat od tygodnia. Miał go pić w zamian za paczkę papierosów.

Nie wiem ile w tym prawdy, a ile przechwałek młodzieży, ale podobno cały tydzień dawali mężczyźnie denaturat by pokazał jak pije, a za to dadzą mu jeszcze papierosy. Jak tak można się zachowywać. Ten mężczyzna nikomu nic nie robił, nie był szkodliwy. Zamiast zadzwonić po pogotowie, czy policję, to młodzi ludzie kręcą filmiki, kopią go, a później przechwalają się między sobą – opowiedziała portalowi osoba, które przesłała do reakcji szokujące wideo. 

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 24 maja 2019 o 15:05 przez Defdef
Ksiądz RAPUJE o ataku na kościół. Obejrzał film "Tylko nie mów nikomu" i bardzo się wkurzył!
Ksiądz Adam Anuszkiewicz nagrał nowy kawałek. Tym razem rapuje "Tylko nie mów nikomu", broniąc Kościoła i wiernych przed zepsuciem i TVN-em.

 Egzorcysta, ksiądz i raper w jednym - Adam Anuszkiewicz z Białegostoku - nie jest raczej zachwycony tym, co obecnie dzieje się w Polsce. Po premierze i wielkim sukcesie "Tylko nie mów nikomu" Tomasza Sekielskiego dołączył do oburzonej strony - bynajmniej, nie oburzonej ukrywaniem pedofilii, a mówieniem o tym, że księża wcale nie są święci.
 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 24 maja 2019 o 15:05 przez Defdef
Wieniawa pokazała zdjęcie w nowej fryzurze, fani skupili się na jej nosie. "Jak klamka od zakrystii" - piszą!
Fani skrytykowali Wieniawę na Instagramie

Jak się okazuje nie każde zdjęcie, które wstawi Julka, podoba się jej fanom. Celebrytka dodała do swojej galerii zdjęcie, na którym możemy zobaczyć ją, jak przygotowuje się do sesji zdjęciowej. Julka zaprezentowała się w delikatnym makijażu i z przedłużonymi włosami. Jak się okazało to nie nowy look wzbudził najwięcej zainteresowania. Większość fanów zwróciła uwagę na nos Julki. Posypały się bardzo nieprzychylne komentarze!

Jak klamka od zakrystii.

Faktycznie masz spory nos! Na innych fotkach też.
Jak się ma taką fajną resztę, można mieć każdy nos. 

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 24 maja 2019 o 15:05 przez Defdef
Julia Wieniawa już kilkakrotnie udowodniła, że na wielkie wyjścia lubi stawiać na odważne kreacje. Tym razem również zdecydowała się na skąpą kreację. Jak prezentowała się na czerwonym dywanie? Zobacz zdjęcia!
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 24 maja 2019 o 15:05 przez Defdef
W Opolu znaleziono ciało kobiety przybite gwoździami do drzewa.

Leśniczy znalazł ciało 30 letniej kobiety w lesie niedaleko Opola. Ofiara miała ręce przybite gwoździami do drzewa i powieszono na chuście.

Na bardzo wstępnym etapie śledztwa ustalono że kobieta nie pochodzi z okolicy ponieważ nie zidentyfikowano jej na liście osób zaginionych w tym rejonie.

Sekcja zwłok wykazała, że zgon kobiety nastąpił kilka miesięcy temu przez uduszenie. Ciało jest ulega rozkładowi i zdecydowano, że nie będziemy zamieszczać zdjęcia twarzy ofiary.

Analiza zabezpieczonego materiału DNA w Zakładzie Medycyny Sądowej i porównaniu go z osobami figurującymi w bazie nie przyniosła skutków. Oznacza to, że najprawdopodobniej nikt nie zgłosił jej zaginięcia. Nie wykluczone, że ofiara pochodzi z zagranicy.

Zdarzenie miało miejsce w połowie listopada lub na początku grudnia. Każdy kto może mieć istotne informacje w tej sprawie proszony jest o kontakt z policją.

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 23 maja 2019 o 21:05 przez Defdef
Badają polskie prostytutki. Wyniki są zaskakujące!

Prostytutki, z racji wykonywanego zawodu mają bardzo wielu partnerów seksualnych, przez co narażone na zakażenie wirusami HIV i HCV, krętkami kiły oraz innymi chorobami zakaźnymi. Szczecińscy wolontariusze zbadali kobiety pracujące w seks-biznesie. Co się okazało?

Kobiety, które świadczą usługi seksualne, są narażone na wysokie ryzyko zakażenia HIV oraz pozostałych chorób zakaźnych przenoszonych drogą płciową. Wynika to oczywiście z podejmowania ryzykownych zachowań seksualnych. Należą do nich: częsta zmiana partnerów seksualnych, ryzykowne formy zachowań seksualnych, brak wiedzy oraz świadomości ryzyka zakażenia, bycie pod wpływem środków psychoaktywnych, przemoc seksualna ze strony klientów lub sutenerów i stosunki seksualne bez zabezpieczeń.

Do tej pory testy wykonano 51 kobietom.

Na razie wszystkie dziewczyny godzą się na przeprowadzenie badania, choć obawialiśmy się, że tak nie będzie. Jest nam nieco łatwiej, bo większość z tych kobiet znamy i one znają nas. Jeździmy do nich przecież także w ramach akcji profilaktycznych, rozdajemy prezerwatywy, lubrykanty – mówi Justyna Bągorska, przewodnicząca Stowarzyszenia Wolontariuszy DADU. - Przebadaliśmy już 51 kobiet i u żadnej nie wykryto HIV, HCV, ani kiły.

W ankietach przeprowadzonych w tamtym roku przez stowarzyszenie, prostytutki przyznały się do tego, że są chore. Wskazywały m.in. kiłę, rzeżączkę, chlamydię i HCV.  Żadna z nich nie wspomniała o HIV. Członkowie Stowarzyszenia są jednak świadomi współwystępowania tych chorób. – O HIV nie wspominała w ankiecie żadna, ale my wiemy, że te choroby występują bardzo często równocześnie – dodaje Bągorska.

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 23 maja 2019 o 17:05 przez Defdef
Pupa Roksany Węgiel podzieliła Polaków! 14 latka z dziurą na pośladkach. Przesadziła?
Roksana Węgiel idzie jak burza, a wygrana piosenka na dziecięcej Eurowizji oraz udział w The Voice Kids to najwyraźniej dopiero początek jej długiej kariery. Coraz częściej stawia jednak na kontrowersyjne zdjęcia.

 Pobyt nastoletniej wokalistki w Izraelu nie przeszedł bez echa. Gwiazda zaprezentowała się w jeansach z dziurą na pośladku. Kontrowersyjne zdjęcie opublikowała na swoim Instagramie. Poinformowała fanów, że zbiera energię, bo po powrocie szykuje się na koncerty. Niektórzy są zachwyceni wyglądem wokalistki, ale nie brakuje osób, które twierdzą, że przesadziła.

Może ci*ę jeszcze pokaż – sugeruje Bartosz pod zdjęciem Roksany.

Ty chyba jesteś za młoda na takie zdjęcie – uważa truskawkowa_panna.

Jezu, nie wracaj  - apeluje do Roxie nie._wazne._kto. 

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 23 maja 2019 o 17:05 przez Defdef
Następna