Losowe wpisy

Są pewne części ludzkiego ciała, do których nigdy nie powinna trafić ostra papryczka...
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 17 maja 2018 o 16:05 przez jatoja
Źródło: http://www.dailymail.co.uk/news/article-4714660/Woman-assaults-mistress-red-hot-chili-vagina.html
Tajemnicza śmierć Magdaleny Żuk ujawniona? Matka nie wytrzymała i powiedziała wszystko
Sprawa Magdaleny Żuk, która pod koniec kwietnia 2017 roku wybrała się na wycieczkę do Egiptu i już stamtąd nie wróciła, powraca co jakiś czas. Nikt bowiem nie zna odpowiedzi, co tak naprawdę się tam wtedy wydarzyło i co stoi za śmiercią kobiety. Spekulacji na ten temat było już mnóstwo, jednak żadne z nich nie zostały oficjalnie potwierdzone. Teraz głos w tej sprawie postanowiła zabrać matka, która postanowiła przerwać milczenie i wyjawić tajemnicę śmierci Magdaleny Żuk...
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 29 kwietnia 2019 o 22:04 przez jatoja
Tak wyglądają emotki od tyłu.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 07 listopada 2017 o 14:11 przez lordvader
16-letnia córka śp. Przybylskiej w ostrym makijażu i rozjaśnionych włosach. "Dodałaś sobie lat"
Córka Ani Przybylskiej ma także spore grono obserwujących na Instagramie. Jej fani przekroczyli już 97 tysięcy! Właśnie w tym serwisie społecznościowym podzieliła się zdjęciem swojej metamorfozy. Oliwia znacznie skróciła włosy i rozjaśniła je. Aktualnie ma wakacje więc oczywiście może sobie pozwolić na takie metamorfozy. Na zdjęciu widzimy też, że 16-latka ma ostry makijaż. "Dodałaś sobie lat" - piszą internauci. "Wyglądasz tu na 30!" - czytamy.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 03 sierpnia 2019 o 16:08 przez jatoja
W taki sposób upalisz się marihuaną najbardziej, jak tylko się da. Naukowcy ustalili najbardziej wydajny sposób
Marihuana to coś, czego zdecydowana większość z was nie powinna znać, a jeśli już to tylko z opowieści. Używka ta ma bowiem w naszym kraju taki sam status, jak inne groźniejsze narkotyki, jednak stan ten w najbliższym czasie raczej się nie zmieni. Za posiadanie nawet najmniejszych ilości wciąż można narobić sobie sporych problemów, więc gra nie jest po prostu warta świeczki. 

Są jednak między wami zapewne ludzie, którzy mieszakają w miejscach, w których panuje nieco bardziej liberalne podejście do tematu trawki, więc to właśnie do nich kierowany jest dzisiejszy wpis. 

Sposobów na palenie marihuany jest wiele. Można skręcić sobie tzw. blanta lub jointa, można palić ją z tytoniem lub bez, można palić z lufki, z wiadra, z bonga, z fajki wodnej lub nawet z żarówki i innych podobnych wynalazków. Czy jednak zasnatawialiście sie kiedyś, który sposób palenia sprawi, że przy małej ilości suszu będziecie w stanie upalić się najmocniej? Naukowcy z Johns Hopkins Behavioral Pharmacology Research Unit postanowili to ustalić. 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 18 grudnia 2018 o 21:12 przez e-wonsz
Źródło: https://www.iflscience.com/health-and-medicine/vaping-marijuana-gets-you-much-higher-than-smoking-it/?fbclid=IwAR2fN3MJRBQfJSzhn1U7SKX1vYBzTwWFTXs9VNuD7aVR8cC_vpANAeU6UmI
Anja Rubik "kostiumy kąpielowe zawierają plastik". Namawia do kąpania się NAGO
Mikroplastik to między innymi tkaniny syntentyczne (...) Jest on spożywany przez stworzenia żyjące w wodzie, a później przez konsumentów owoców morza - zaznacza Anja. Jego cząstęczki mogą uszkodzić ludzki mózg. (...) Zawsze, gdy kupuję ubrania, spoglądam na metki, unikam tkanin syntentycznych. Kupuję tylko to, co uwielbiam i co jest mi naprawdę potrzebne. Kostiumy kąpielowe również zawierają elementy plastiku - wyznała modelka. Zdania internautów na tą niecodzienną sesję zdjęciową są dość podzielone: "Hipokrytka, sama jest modelką,w ięc reklamuje ubrania a teraz mówi, ze są be!", "Ta to zrobi wszystko, żeby się wybić", "Taka ekolożka a na tą sesję czym przyjechała? Rowerem? Latają samolotami kilka razy w tygodniu a krzyczą o ekologii o plastiku. Hipokryzja!", "A czy ktoś z znas wrzuca ten plastik do morza? Celebrytki otwierają szyflady a tam wszystkie kosmetyki w plastikowych opakowaniach, plastik jest wszędzie, okna, krzesła... Nie można z niego rezygnować tylko odpowiednio go segregować." Są też pozytywne komentarze: "no i dobrze, że Anja udziela się społecznie, nasze dobro narodowe" - czytamy w sieci.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 13 sierpnia 2019 o 11:08 przez jatoja
Marcie Kaczyńskiej odjechał peron - zaatakowała nauczyciela WOS-u swojej córki. Poszło o Smoleńsk
Marta Kaczyńska, bratanica prezesa co jakiś czas publikuje na łamach tygodnika „Sieci” swoje przemyślenia w formie felietonów. Tym razem postanowiła zaatakować nauczyciela WOS-u swojej córki, który ośmielił się poruszyć na lekcji temat katastrofy Smoleńskiej. Przy okazji dostało się opozycji i komunizmowi. Jak twierdzi Kaczyńska, nauczyciel na lekcji miał powiedzieć: „Jak Rosja się zdenerwuje o ten samolot i brzozę, to będzie wojna”. Z tej wypowiedzi przechodzi gładko do obraźliwych wypowiedzi na temat katastrofy, które przez ostatnie lata pojawiały się w mediach: „W debacie publicznej oponenci walczących o wyjaśnienie przyczyn rozbicia się Tu-153M używali obraźliwego , drwiącego tonu, który przeniknął do społeczeństwa na tyle skutecznie, by zostać usłyszanym z ust pedagoga w szkole” - pisze trzykrotna mężatka. Kaczyńska kończy swój felieton słowami: „Słowa wypowiedziane przez tego człowieka do uczniów świadczą jednak o istnieniu przynajmniej w pewnych środowiskach zaniku wartości, podstawowych zasad oraz pełnego przyzwolenia na poniżające traktowanie ludzi oraz szarganie autorytetu państwa”.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 25 października 2018 o 12:10 przez MarcinZfejsa
Źródło: plotek.pl
Roksana Węgiel znów krytykowana za "odważne teksty". W najnowszej piosence śpiewa o rozstaniu

Młodziutka piosenkarka wypuściła właśnie nowy teledysk do utworu Dobrze jest, jak jest. Węgiel śpiewa o rozczarowaniu, które trudno jest przypisać doświadczeniom 14-latki: Tonę w myślach co dnia, to nie moja gra, chyba tracę czas. Nie umiem w tym trwać, więc pójdę przed siebie, choć szkoda nas, to dobrze mi, jest jak jestJeszcze raz chcę zapomnieć nas na dobre. Pod teledyskiem fani dyskutowali o tym, czy młoda wokalistka powinna śpiewać o takiej tematyce. Roxie jest dziewczynką, nie dorosłą kobietą i to, o czym śpiewa, nie brzmi w jej ustach ani właściwie, ani prawdziwie. Ktoś, kto pisze jej teksty (bądź poddaje pomysły), robi z niej kolejną gwiazdeczkę zapominając, czy raczej nie dbając, że jest to jeszcze dziecko.

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 06 czerwca 2019 o 11:06 przez jatoja
Ukarano Polańskiego za gwałt na 13-latce

Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej - przyznająca Oscary poinformowała w czwartek, 3 maja o pozbawieniu członkostwa reżysera 84-letniego Romana Polańskiego i słynnego amerykańskiego komika Billa Cosby'ego, którego wiele kobiet obwinia o molestowanie seksualne. Polański, który otrzymał w 2003 roku Oscara za film "Pianista", jest ścigany przez amerykański wymiar sprawiedliwości od 1977 roku, gdy zbiegł z USA przed ogłoszeniem wyroku w sądzie w Los Angeles w sprawie o gwałt na nieletniej. Jest oskarżony o podanie w 1977 roku środka usypiającego i alkoholu 13-letniej wówczas Samancie Gailey (obecnie Geimer) i doprowadzenie do stosunku seksualnego w domu aktora Jacka Nicholsona.

 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 04 maja 2018 o 10:05 przez jatoja
Źródło: https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/cosby-i-polanski-wyrzuceni-z-amerykanskiej-akademii-filmowej/zl06gc9
Wiemy CZYJ GŁOS jest podkładany w programie Big Brother!
W niedzielę 17 marca swoją premierę miał pierwszy odcinek nowego sezonu programu Big Brother.W willi nad jeziorem pod Warszawą zamieszkało 16 uczestników, którzy są obserwowani całą dobę przez 70 kamer.  W tegorocznej edycji głosu Wielkiemu bratu użyczyła... kobieta. Fani w mediach społecznościowych spekulowali, że "wielką siostrą" może być Martyna Wojciechowska lub Agnieszka Woźniak-Starak. Oba typy okazały się nietrafione. Jak wynika z naszych informacji, głos Wielkiemu Bratu podkłada córka Krystyny Czubówny, Agnieszka Barjasz.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 18 marca 2019 o 20:03 przez jatoja
Losuj kolejne