Losowe wpisy

Rodziny muszą oddawać 500+

W całej Polsce zapanowało wielkie poruszenie, kiedy okazało się, że wiele rodzin musiało oddać koszmarne sumy w ramach programu 500+. W Poznaniu pieniądze musiało oddać 319 rodzin, w Szczecinie 406. W Krakowie decyzji wydano ponad 900. Oto dlaczego:
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 12 marca 2018 o 14:03 przez Donica
Źródło: https://www.o2.pl/artykul/rodziny-oddaja-pieniadze-z--nic-nie-mozemy-zrobic-6229352903112321a

Niespełna 7 lat przetrwało małżeństwo Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner. Wokalista Ich Troje złożył pozew o rozwód. 

"Kochani mój mąż złożył pozew o rozwód" - napisała uczestniczka "Tańca z gwiazdami", która właśnie pożegnała się z programem.

Okazuje się, że wniosek Michała Wiśniewskiego jest już w sądzie. Nie ma jeszcze wyznaczonej daty rozprawy.

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 13 marca 2019 o 13:03 przez Defdef

Antychryst

Szokujący i obrazoburczy film Larsa von Triera miał prawdziwe sceny seksu - choć grali je statyści, a nie główni bohaterowie, to jednak był to prawdziwy stosunek.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 09 lutego 2018 o 13:02 przez Donica
Źródło: https://www.playboy.pl/galeria/seks/6284/10-filmow-w-ktorych-aktorzy-naprawde-uprawiali-seks#image
Wielka zmiana na Facebooku. Mark Zuckerberg: "Tak niedługo będzie wyglądał Facebook"
Twórca Facebooka pochwalił się jakiś czas temu, że jego zespół pracuje już nad "komputerowym interfejsem dla mózgu". "Przyszłością Facebooka jest telepatia. Będziecie mogli pomyśleć o czymś, a wasz znajomy natychmiast będzie mógł tego doświadczyć. Oczywiście jeśli tylko zechcecie. Wiadomości otrzymywać będziecie z mózgu przyjaciela do waszego mózgu" - napisał na swoim profilu.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 04 października 2017 o 12:10 przez RoundHere
Mówi, że była w piekle i widziała tam 2 znane wszystkim osoby. Jedną z nich jest Polak

Na stronie wholesecrets.com Angelica opisała to, co ją spotkała. Oczywiście spotkała się z krytycznymi słowami od osób, które zarzucały jej kłamstwo i wmawianie ludziom nieprawdziwych informacji, ale ona sama nie stara się na siłę nikogo przekonywać. Dzieli się tym, co jej zdaniem jest słuszne. Angelica zaczęła od tego swoje słowa, że była w piekle i z bliska widziała, jak ono wygląda:

To miejsce przepełnione smutkiem, gdzie temperatura jest nie do wytrzymania. Jest gorąco i parno. Można odnieść wrażenie, że to taki wielki piec, w którym ludzie błagają Boga o pomoc i litość

Młoda kobieta wyznaje, że spotkać tam miała inną młodą dziewczynę. Błagała o pomoc, wołała o nią rozpaczliwie, ale Bóg był nieustępliwy, bo dla niego było już za późno. Nie wykorzystała szansy, którą miała na ziemi. Nie udało jej się prowadzić godnego, pełnego empatii i dobrego życia. Zdaniem Angelici, gdy trafi się do piekła, nie ma już z niego odwrotu.

Angelica Elizabeth Zambrano Mora, przeżyła śmierć kliniczną. Przez 23 godziny widziała Piekło. Był w nim papież Polak, Jan Paweł II! Wierni są załamani, ponieważ wielokrotnie powoływali się na osoby z wizjami podczas śmierci klinicznej, gdy te widziały Niebo. W ten sposób uwiarygadniano istnienie Boga. Są więc przerażeni, gdy w ten sam sposób przyszło im się zmierzyć z wizją Piekła i płomieni trawiących Jana Pawła II.

Dalsza część wizji jest jeszcze bardziej przerażająca i mrozi krew w żyłach. Angelica miała rozmawiać z Jezusem o Janie Pawle II, który miał zostać strącony do Piekła za chciwość i kłamstwa. - Gdy Jan Paweł II zmarł, wszyscy moi przyjaciele i rodzina opowiadali mi, że na pewno trafił do Nieba. Nawet media podawały, że spotkał się z aniołami. Dałam się ogłupić! Zobaczyłam go w Piekle, pośród płomieni. Cierpiał, ale Jezus w wizji był bezlitosny - relacjonowała Angelica. - Spójrz, ten człowiek to Jan Paweł II. Cierpi, ponieważ się okazał skruchy i żalu - miał powiedzieć Jezus. - Panie, dlaczego on tu jest? Przecież był głową Kościoła... - pytała Ekwadorka. - Żaden bałwochwalca, nikt to jest chciwym kłamcą, nie doświadczy mojego Królestwa. Jan Paweł II mówił wiele rzeczy, ale nigdy nie mówił prawdy. Był chciwcem - miał odpowiedzieć Jezus.

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 06 marca 2019 o 15:03 przez Defdef
Dziewczyny odkryły kontrowersyjny sposób na paskudny trądzik
My Face Story - taki profil na Instagramie prowadzi 22-latka, której twarz wyglądała koszmarnie. Powstał hashtag zrzeszający dziewczyny, które korzystają z kuracji, jaką poleca autorka tego Instagrama. Chodzi o stosowanie izotretynoiny - leku, który naprawdę skutecznie usuwa trądzik, ale ma wiele nieprzyjemnych skutków ubocznych. Ból pleców, suchość skóry, odwodnienie organizmu - to tylko początek litanii. Trzeba stosować ten środek pod ścisłą kontrolą lekarza, ale... efekty sami widzicie.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 12 marca 2018 o 13:03 przez Donica
Nowe fakty w sprawie skoczka na bungee w Gdyni. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu
 39-letniemu mężczyźnie podczas skoku na bungee wypięła się uprząż. Mężczyzna nie zawisł w powietrzu, lecz spadł na tzw. skokochron. 39-latek przebywa w szpitalu, ma obrażenia kręgosłupa szyjnego i pękniętą śledzionę. Jak podaje Radio Gdańsk, w wydychanym powietrzu mężczyzna miał prawie promil alkoholu. "Może to go ocaliło, ludzie po pijaku są jacyś bardziej elastyczni" - piszą internauci. Przedstawiciele Bungeeclubu informują, że pracownik operatora był przy skoczku w szpitalu. Gdy opuszczał placówkę, mężczyzna był w stanie dobrym. Firma wyjaśnia, że do tragedii nie doszło z uwagi na posiadane zabezpieczenia - jak zapewnia - jedyne takie w kraju. "Organizujemy skoki bungee od 19 lat - to długi okres czasu i ogromna ilość dobrze i bezpiecznie przeprowadzonych skoków. Nie zapominajcie o tym. Posiadanie zezwoleń i atestów jest faktem, a nie wpisem na internecie. (...) Jako jedyni używamy ORYGINALNEGO SKOKOCHRONU - i jest to prawdą. Inne firmy stosują różnego rodzaju "poduszki", których rozmiar i zastosowanie różni się od oryginału" – oświadcza firma. Za narażenia człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu grozi do trzech lat więzienia.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 23 lipca 2019 o 12:07 przez jatoja
Oto, co się dzieje, kiedy spytasz o "15 centymetrów"
To może wydawać się śmieszne, ale 15 centymetrów znaczy zupełnie co innego w kontekście płci. Kobieta odruchowo zaniża wartość, kiedy poprosi się ją o pokazanie ile mniej więcej wynosi ta odległość, zaś facet... cóż, faceci odruchowo dodają kilka centymetrów. Nie chcemy ironizować, ale to chyba jasne, dlaczego tak jest. Panowie - przestańcie wmawiać paniom nową miarę, bo jeszcze się tego nauczą i podadzą dalej!
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 09 listopada 2017 o 12:11 przez Donica

10. miejsce wśród najinteligentniejszych dziewczyn zajmują Doroty.

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 22 marca 2018 o 13:03 przez Defdef
Magda Gessler pokazała swoją pierwszą miłość. Tak wygląda Wlodek Wilner.
Magda Gessler jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, mimo swojego wieku. Większość jej rówieśniczek nawet nie wie co to jest Facebook, a pani Magda często z niego korzysta i publikuje zdjęcia przedstawiające wydarzenia z jej życia. Tym razem postanowiła pochwalić się swoją pierwszą miłością. Zdjęcie na Facebooku podpisała: 

Wlodek Wilner przyjaciel i pierwsza sympatia z 1 b szkoła podstawowa 122 ul niska 5 wawa .. obecnie najlepszy psycholog dziecięcy w Izraelu

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 13 kwietnia 2018 o 16:04 przez e-wonsz
Źródło: https://www.facebook.com/magdagessler.official/photos/a.398646296853266.103115.112484985469400/1815639741820574/?type=3&theater
Losuj kolejne