Losowe wpisy

Makabryczne znalezisko w domu Stefana W. Policja dokonała szokującego odkrycia
Stefan W. Który na oczach wszystkich zgromadzonych pod sceną WOŚP w Gdańsku zadźgał prezydenta tego miasta miał w domu cały arsenał broni. Odkrycia tego dokonali policjanci, którzy przeszukali mieszkanie zamachowca kilka dni po dokonanej przez niego zbrodni. „Stefan W. przebił serce Pawła Adamowicza nożem szturmowym Kandar KD6706 wzorowanym na broni amerykańskich komandosów z czasów II wojny światowej. Głownia ma prawie 15 centymetrów, a ostrze grubość 4 mm. Podobne parametry miały inne noże zabezpieczone w domu Stefana W.” - podaje Super Express. W mieszkaniu, w specjalnej skrzyni zabójca trzymał jeszcze podobny nóż desantowy, który dodatkowo posiadał piłkę do zadawania jeszcze poważniejszych obrażeń wewnętrznych. W domu nożownika zabezpieczono ponadto dwie maczety - klasyczną długą oraz typu kukri, pochodzącą z Nepalu. Śledczy nie wykluczają, że Stefan W. Planował kolejne zabójstwa.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 25 stycznia 2019 o 12:01 przez MarcinZfejsa
Źródło: super express
Z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w niedzielę na całym świecie na biało-czerwono rozświetlają się liczne budynki. Polskie barwy narodowe przybrały m.in. najwyższy budynek na świecie Burdż Chalifa w Dubaju, piramidy egipskie, czy diabelski młyn w Los Angeles. Zdjęcia zachwycają!
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 12 listopada 2018 o 10:11 przez jatoja
Nareszcie! W 3 prostych krokach możesz zmienić kolor Messengera na czarny
Z biało-niebieskiej „skórki” w kilku prostych krokach możesz zmienić ją na ciemny motyw. Podpowiadamy jak to zrobić! Wejdź w konwersację, obojętne jaką. Po wejściu w konwersację wybierz emoji przedstawiające księżyc. Wyślij emotkę, a następnie przytrzymaj ją tak długo, aż pojawi się komunikat o odblokowaniu trybu ciemnego. Możesz też kliknąć w emotikonkę wysłaną przez znajomego. Po kliknęciu pojawi się komunikat: "odkryłeś tryb ciemny", możesz w niego kliknąć lub wejść w ustawienia i tam zaraz pod zdjęciem profilowym znajduje się przejście na "tyb ciemny". Ta funkcja przyda Ci się gdy korzystasz z aplikacji w nocy lub gdy chcesz zaimponować znajomym. Jeśli funkcja nie uruchomiła się od razu poczekaj kilka minut lub godzin – w zależności od rodzaju telefonu, aktualizacja jest uruchamiana „falami”.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 07 marca 2019 o 18:03 przez jatoja
Wieniawa i Królikowski dostaną własny program
Pamiętacie słynny serial komediowy "Kasia i Tomek? Jeśli Królikowski i Wieniawa nie rozstaną się do przyszłego roku, mają szansę na zagranie w nowej produkcji wzorowanej na kultowym serialu Kasia i Tomek. Zaczęli nawet testować w tej sprawie znajomych - ujawnia osoba z ich otoczenia w rozmowie zFaktem. Ostatnio Antek wrzucił na Instagram zabawną scenkę, w której udaje, że rozstaje się z Julką. Zebrali mnóstwo pozytywnych komentarzy i to ich przekonało.
Myślicie,że dorównają Joannie Brodzik i Pawłowi Wilczakowi? 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 18 grudnia 2017 o 11:12 przez jatoja
Tom Hanks kolekcjonuje maszyny do pisania
Można by podejrzewać, że ktoś taki jak Tom Hanks kolekcjonuje posiadłości, drogie samochody czy jachty. Tymczasem aktor ma dość nietypowe hobby - zbiera maszyny do pisania. Gwiazdor podobno tak uwielbia swoje hobby, że jest w stanie rozpoznać typ maszyny po dźwięku, który wydaje ona w trakcie pisania.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 października 2017 o 16:10 przez lordvader
Źródło: tvovermind.com
Chłopiec, który płakał po porażce Polski z Kolumbią tak bardzo, że pocieszali go kolumbijscy kibice, pojedzie na finał Mundialu.. Prezent ufundowała FIFA
Jeden z chłopców obecnych na stadionie płakał tak bardzo, że próbowali pocieszać go nawet fani kolumbijscy, skandując "Polska! Polska!". Chwila, udostęniona na Twitterze, poruszyła kibiców z całego świata. Ale nie tylko ich. Tata przesłał filmik na konkurs organizowany przez FIFA o nazwie #RivalHug, która polega na promocji wspólnego kibicowania. I Wygrał! W nagrodę pojadą razem na finał Mundialu. Chłopiec, gdy dowiedział się o wygranej, biegał po centrum handlowym i krzyczał, że jedzie na finał mistrzostw świata. Piena historiaz happy endem!
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 05 lipca 2018 o 11:07 przez kwiatlotosu
Źródło: https://twitter.com/meiklejohn21/

Dziewczyna znalazła pasożyta

28-letnia Amerykanka Abby Beckley jeździła konno w najlepsze, a później zorientowała się, że przez przytulanie konia zaraziła się rzadkim i obrzydliwym pasożytem. Oto, jak się zorientowała...
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 14 lutego 2018 o 11:02 przez Donica
Źródło: https://www.o2.pl/artykul/to-pierwszy-taki-przypadek-na-swiecie-kobieta-znalazla-w-oku-robaka-6219823167444609a
Ten szczegół z "Kevina samego w domu" zmienia wszystko. Na pewno nie zauważyłeś tego momentu.
W jednej z początkowych scen, kiedy tata Kevina sprząta bałagan ze stołu, widać, że jedną z rzeczy, które wyrzuca, jest bilet samolotowy Kevina. Wszystko trwa zaledwie kilka sekund, dlatego też przez wiele lat nikt nie zauważył, że bilet Kevina trafił do kosza na śmieci. Zapewne był to całkowity przypadek, jednak fani teorii spiskowych twierdzą, że ojciec zrobił to specjalnie, a włamywacze zostali przez niego celowo wynajęci, aby zabić Kevina.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 23 grudnia 2018 o 22:12 przez Defdef

Dziewczyna ma 20 lat

Kiara postanowiła, że skoro jest już w takim wieku, to nie ma sensu trzymać wianuszka dla ukochanego - lepiej na tym zarobić. Jej rodzice mówią: Skoro można na tym zrobić, to po co oddawać za darmo? Będziecie zszokowani...
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 05 kwietnia 2018 o 12:04 przez Donica
Źródło: https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/20-letnia-kiara-sprzedaje-dziewictwo-jej-rodzice-sa-z-tego-zadowoleni/m2s81lt
Przeciętni rodzice wydają na swoje dziecko od momentu urodzenia do osiągnięcia przez nie pełnoletności ok. 230 tys. złotych.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 25 sierpnia 2017 o 15:08 przez MarcinZfejsa
Źródło: Interia.pl
Losuj kolejne