kwiatlotosu

Jest z nami od: 2017-08-31 10:11:26
Ostatnie logowanie: 2020-10-26 20:36:12
Opublikował wiedzy: 989
Data urodzenia: ukryta
Kilka słów o mnie: -

Instagram: @annabernadina

Nie tylko smukła sylwetka, także naprawdę duże piersi umożliwiają karierę modelki na Instagramie. Oto przegląd najciekawszych propozycji, które serwis ma do zaoferowania miłośnikom wielkich biustów.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 03 maja 2019 o 13:05 przez kwiatlotosu
Źródło: Instagram
Aktorka i modelka Lindsey Pelas przyszła na imprezę halloweenową w przebraniu za... No właśnie, za co? Jakieś propozycje?
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 24 października 2018 o 10:10 przez kwiatlotosu
Źródło: Karma International's 2018 Kandy Halloween Party
Tajemnicza śmierć Polaka w Anglii. 18-latka oskarżona o morderstwo
W niedzielę rano 23-letnia Filip J. został znaleziony martwy w Peterborough (Anglia, UK) w samochodzie. Śledczy ustalili, że zginął od pojedynczej rany kłutej w klatkę piersiową. Zatrzymano podejrzaną, 18-letnią Martynę O. Brytyjska policja nie podaje szczegółów, ale O. pozostanie w areszcie. Druga zatrzymana, dziewiętnastolatka, podejrzewana o współudział w zbrodni, została zwolniona po przesłuchaniu. To kolejny przyczynek do smutnej statystyki: Polacy na Wyspach najczęściej padają ofiarami przestępstw popełnianych przez swoich rodaków.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 24 października 2018 o 10:10 przez kwiatlotosu
Roxy Gąska w końcu się przyznała!
Roksana Gąska, młodsza od niego o 23 lata żona byłego męża Małgorzaty Rozenek, Jacka Rozenka, zdecydował się odpowiedzieć na pytania fanów. Jedno z nich dotyczyło, czy ma sztuczne piersi.  25-letnia Gąska przyznała, że powiększyła sobie biust. Zaprzeczyła jednak, że robiła sobie usta, nos oraz pośladki. "Wiem, że niektórym ciężko w to uwierzyć, ale nie każda dziewczyna rodzi się z krzywym nosem" - napisała.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 23 października 2018 o 12:10 przez kwiatlotosu
Źródło: https://www.instagram.com/roksana_gaska/
Ile pieniędzy ma Trzaskowski? Do biedoty na pewno nie należy
Rafał Trzaskowki, który według wyników exit poll został prezydentem Warszawy już w pierwszej turze, zgromadził w trakcie swojej bogatej kariery politycznej majątek szacowany na 2,2 miliona złotych. To efekt zajmowania przez niego kilku stanowisk. Między innymi był już europosłem, ministrem administracji i wiceministrem w MSZ. Może to być więcej, bo, jak powszechnie wiadomo, posłowie wszystkich opcji w swoich zeznaniach majątkowych zaniżają np. wartość posiadanych nieruchomości. Trzaskowski wycenia dwa posiadane przez siebie mieszkania, 79-metrowe i 103-metrowe, po około 1 milionie każe, ma też ponad 150 tysięcy oszczędności w gotówce i samochód z 2011 roku - Volvo XC70, warte około 50-60 tys. zł, a także parę antyków o wartości poniżej 10 tysięcy złotych.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 23 października 2018 o 09:10 przez kwiatlotosu
Źródło: money.pl
Okazuje się, że Trzaskowski ma problem z żoną, który ukrywał przez całą kampanię
Żona Rafała Trzaskowskiego, który najprawdopodobniej zostanie prezydentem Warszawy po wygranej już w pierwszej turze,
Małgorzata, jest od 2007 roku urzędniczką warszawskiego ratusza. Jak mówi, nie wyobraża sobie, żeby jej szefem był jej mąż. "Nie chcę żony zwolnić. Tylko z nią rozmawiam, że jest taka sytuacja. (...) Rozmawiamy o tym, dlatego że jeżeli mówię poważnie o programie dla kobiet, jeżeli mówię poważnie o równouprawnieniu, to to nie jest tak, że będę podejmował sam tę decyzję, tylko podejmiemy razem tębdecyzję z żoną" - powiedział Trzaskowski we wrześniu w brozmowie z Radiem ZET.

Trzaskowscy poznali się na studiach w Kolegium Europejskim w Natolinie. W 2002 roku wzięli ślub, mają 14-letnią córkę Aleksandrę i 9-letnigo syna Stanisława. Trzaskowski stara się nie robić polityki na pokazywaniu zdjęć z rodziną, ale wtrakcie kampanii pokazał krótkie wideo, na którym występują wspólnie:

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 23 października 2018 o 09:10 przez kwiatlotosu
Źródło: https://twitter.com/trzaskowski_/; Radio Zet
Polce spłonęła restauracja. Uratował ją datek od księcia Karola
Książę Walii postawnowił wesprzeć finansowo polską muzułmankę, która potrzebuje pieniędzy na odbudowę restauracji Tatarska Jurta. Dżenetta Bogdanowicz prowadziła od 17 lat restaurację w Kruszynianach, utrzymanej w tradycji Tatarów, mieszkających w tym regionie Polski od wieków. Oprócz darowizny, której wysokość pozostaje utajniona, książę Karol wysłał też list. Przyczyną spalenia się lokalu było zwarcie instalacji. Książę Karol był gościem restauracji w 2010 roku i bardzo miło wspomina pobyt tam.

Społeczność muzułmańska w Kryszynianach przechodzi w ostatnich latach trudne chwile. W nocy z 28 na29 czerwca 2014 r.oku zarówno miejscowy meczet, jak i  cmentarz muzułmański, padły ofiarą aktu wandalizmu i profanacji. Na zabytkowych ścianach świątyni oraz na blisko 30 nagrobkach wymalowano sprejem symbole Polski Walczącej oraz rysunki świni, zwierzęcia uważanego w islamie za nieczyste. Wspólnymi siłami wszyscy mieszkańcy odbudowali obiekty, jednak sprawców nie odnaleziono. W Polsce żyje około 5 tysięcy Tatarów, głównie na Podlasiu.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 października 2018 o 12:10 przez kwiatlotosu
Źródło: https://www.rp.pl/Spoleczenstwo/181019123-Polce-splonela-restauracja-Pomogl-ksiaze-Karol.html?fbclid=IwAR3z0-wTb0BxzRxaTokCqiSmbF9c9LBlzerQfkUuX80lG_L0NgwYRBVWoKI; https://pl.wikipedia.org/wiki/Kruszyniany; https://pl.wikipedia.org/wiki/Tatarzy
Kuba Wojewódzki bardzo ostro skomentował wyniki wyborów
"Jaki piękny wieczór w Warszawie. Goń się leszczu" - to słowa, które po ogłoszeniu wyników exit poll zamieścił na swoim Instagramie showman Kuba Wojewódzki. Wygląda z nich na to, że kandydat Koalicji Obywatelskiej w najbardziej prestiżowym pojedynku tej kampanii pokonał Patryka Jakiego z PiS już w pierwszej turze, zyskując ponad 50 procent poparcia. Wojewódzki nie napisał, że ma na myśli Patryka Jakiego, ale dla większośći jego fanów polityczne odniesienie było oczywiste. "Popieram Kuba, szarańcza pisowska opanowana" - pisali. Pojawiły sie jednak też głosy, że ten poziom debaty publicznej po prostu kulturalnej osobie nie wypada.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 22 października 2018 o 10:10 przez kwiatlotosu
Źródło: https://www.instagram.com/kuba_wojewodzki_official
Ale wpadka! Pan młody jechał na wesele. Postanowił zrobić jeszcze jedno selfie, zdradziło go odbicie
Pete Hemsley zrobił sobie selfie w aucie, które zamieścił na Twitterze z opisem, jaki jest szczęśliwy z okazji swojego ślubu. Sprawa nie uszła jednak uwadze policjantów i internautów, którzy w niewybrednych komentarzach na temat jego inteligencji zastanawiali się, czemu z tej okazji zagraża bezpieczeństwu na drodze. Ostatecznie w ramach ślubnego prezentu Pete otrzymał od miejscowej policji mandat w wysokości 200 funtów (około 1000 złotych) i 6 punktów karnych. Zgodnie z brytyjskimi przepisami kierowca nie może w trakcie jazdy używać telefonu, trzymając go w ręce. Dozwolona jest rozmowa przez zestaw głośnomówiący, ale o selfie nie może być nawet mowy!
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 19 października 2018 o 16:10 przez kwiatlotosu
Źródło: https://www.mirror.co.uk/news/uk-news/groom-driver-who-took-selfie-10249162
27-latka udawała, że ma raka i umiera. Wyłudziła w ten sposób 55 tysięcy dolarów
Nie tak dawno głośna była sprawa Polaka, który zebrał kilka milionów złotych na kosztowną terapię dla umierającego dziecka, tylko że dziecka nie było. Na internetowych zbiórkach pieniędzy zdarzają się jednak oszustwa nie tylko w Polsce.

Cała Australia żyje teraz sprawą  Lucy Wieland z Townsville, któa nabrała setki osób na to, że umie na raka jajnika i wymaga kosztownego leczenia, inaczej umrze w ciągu roku. Dziewczyna założyła bloga, na którym opisywała swoją walkę z chorobą i zbiórkę na GoFoundMe. Zebrała 55 tysięcy dolarów. Być może trwałoby to dłużej, gdyby Lucy nie zdecydowała się na strategię "bierz forsę i w nogi". Kiedy zbiórka i blog nagle zostały zamknięte, sprawą zainteresował się jeden z darczyńców. Okazało się, że kobieta cieszy się dobrym zdrowiem. Chociaż nie aż tak dobrym, jak przed zbiórką, bo wiele z tych pieniędzy przepiła. Prawdopodobnie otrzyma teraz darmowy pobyt w więzieniu.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 19 października 2018 o 15:10 przez kwiatlotosu
Następna