Losowe wpisy

Anita i Adrian ze Ślubu od pierwszego wejrzenia będą mieć DZIECKO. Anita jest w ciąży
Choć edycja programu z ich udziałem już dawno się zakończyła, małżonkowie dzielnie walczą o swoje miejsce w sercach widzów i co jakiś czas odwiedzają śniadaniówkę. W sobotni poranek dostarczyli widzom emocji, obwieszczając w studiu Dzień Dobry TVN, że spodziewają się dzieckaSpodziewamy się synka. Długo udało nam się utrzymać to w tajemnicy - powiedzieli na kanapie TVN-u. Jesteśmy w trakcie przepychania negocjacji co do imienia dziecka. Dyskusja jest otwarta.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 23 lutego 2019 o 10:02 przez jatoja
Tirówka powiedziała, że za 200 zł zrobi wszystko. Jego prośba musiała ją zdziwić

Każdy zawodowy kierowca musiał choć raz zauważyć stojące przy drodze panie. Tak, te które zwracają uwagę szczególnie swoim wyglądem i za sowitą opłatę potrafią zrobić naprawdę wiele. Ostatnio na jedną z takich kobiet natrafił Vloger UDAR MUZGU. Postanowił się zatrzymać i skorzystać z usług takiej pani… Mało tego. Nagrał to!

 

Jeżeli przyszły Wam do głowy kosmate myśli, to możecie je przystopować. Na filmiku nie zobaczycie żadnych niestosownych rzeczy. Akcja zaczyna się od tego, że Vloger wyjaśnia, iż pojechał „na dziewuszki”. Na miejscu od razu dowiedział się, że jedna z nich za 200 złotych zrobi dla niego wszystko. Właśnie dlatego uradowany zaprosił ją do samochodu.

Gdy „dziewuszka” wsiadła do auta, natychmiast ruszył w stronę magazynu. Na miejscu powiedział jej, że skoro zrobi wszystko, to…

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 18 lutego 2019 o 17:02 przez Defdef
Ta dziewczyna została odesłana za wulgarny strój
Stephanie Hughes została wysłana do domu z naganą za pogwałcenie dress-code'u szkolnego. Miała na sobie dokładnie taki strój, jak widzicie na zdjęciu. Regulamin jej szkoły nakazuje ubierać się skromnie i nie wyzywająco - a tutaj, wg dyrektora, za mocno było jej widać obojczyki. Dziewczyna zgłosiła się ze sprawą do mediów, żeby napiętnować przesadną poprawność, która obowiązuje w wielu szkołach - nie tylko w Anglii.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 30 października 2017 o 13:10 przez Donica
Źródło: dailymail
Luxuria szczerze opowiada o tym czy piła krew ze swojej miesiączki. Była uzależniona
O Luxurii Astaroth wszyscy usłyszeli po raz pierwszy, gdy pojawiła się w teledysku Donatana do piosenki „My Słowianie” oblizując maselnicę. Luxuria szybko otrzymała status celebrytki i zaczęła być zapraszana do programów śniadaniowych. Luxuria zasłynęła między innymi opowiadaniem w programie Kuby Wojewódzkiego o tym, że pije krew z okresu oraz że pluje szatanowi w twarz. W ostatnich miesiącach Luxuria wycofała się z mediów społecznościowych - jak się okazuje - udała się na terapię z powodu silnego uzależnienia od alkoholu i narkotyków. W wywiadzie, którego udzieliło po powrocie z terapii zwierza się dziennikarzowi ze swoich grzechów i wprost mówi, że jej wcześniejsze zachowanie było pasmem porażek. Podczas rozmowy wyraźnie odcina się również od tego, że piła krew z okresu - Luxuria twierdzi, że została źle zrozumiana i nigdy nic takiego nie miało miejsca. Wierzycie jej?
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 21 lutego 2019 o 17:02 przez MarcinZfejsa
Źródło: https://tv.pudelek.pl/video/Luxuria-Nie-pilam-krwi-z-okresu-Plotlam-wszystko-co-slina-na-jezyk-przyniesie-22301/
Tylko 9% ludzi na całym świecie jest w stanie zgiąć swoje palce tak, aby wskazujący i najmniejszy dotykały siebie w takiej pozycji, jak na rysunku.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 02 października 2017 o 23:10
Zła wiadomość dla wszystkich fanów soku z grejfruta
Użytkowniczka portalu Wykop.pl zwróciła uwagę na fakt, że sok grejfrutowy znika z półek w zastraszającym tempie. Serwis o2.pl zbadał sprawę i faktycznie - firma Tymbark i Fortuna na razie nie produkują tego smaku soku. Okazało się, że w tym roku panuje nieurodzaj grejfrutów - w Hiszpanii urosło ich wyjątkowo mało, wobec czego są bardzo drogie i firmom trudno znaleźć miejsce, skąd mogłyby czerpać surowiec do produkcji soków. Firma Hortex i Marwit na razie ma zapasy, ale te firmy, które brały owoce z Hiszpanii, Florydy czy Turcji mają poważny problem. Oby przejściowy!
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 22 marca 2018 o 13:03 przez Donica
Źródło: https://www.o2.pl/artykul/wiemy-dlaczego-ze-sklepow-znikaja-soki-grejpfrutowe-robcie-zapasy-6232937676691585a
Internet zawrzał! Opublikowano zdjęcia Macieja Musiała w damskich ciuszkach!
Na Instagramie programu "The Voice of Poland" pojawiło się zdjęcie Maćka Musiała. Tyle że miał na sobie niecodzienną stylizację, która nie spodobała się internautom. Ktoś tu nie ma poczucia humoru. I tym razem są to internauci.

"Szykowny zestaw odzieżowy na dziś już mamy" - napisano na instagramowym profilu show TVP. I choć oczywiście należało spojrzeć na ten post z przymrużeniem oka, tym razem internauci nie przepuścili okazji i posypały się krytyczne komentarze. "Obrzydliwe", "Tragedia" - czytamy.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 31 października 2018 o 16:10 przez ydodek
Od marca 2018 stawki płac w Lidlu wzrastają o 9,3 proc. w stosunku do poziomu wynagrodzeń z roku ubiegłego. Pracownicy Lidla mają zarabiać od 2800 zł do 3550 zł brutto na początku zatrudnienia. Po roku pracy pracodawca gwarantuje wzrost płacy do poziomu – 2950 zł do 3750 zł brutto, a po dwóch latach stażu pracy od 3 150 zł do 4 050 zł brutto. Co na to największy konkurent Lidla, czyli Biedronka? Przeczytacie na kolejnej stronie.

 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 12 marca 2018 o 13:03 przez Defdef
Mam zaledwie siedemnaście lat, ale na seks namawiana byłam już wielokrotnie. Nie myślcie jednak, że się puszczam, co to to nie - nie uległam namowom żadnego z moich byłych. 

Nie wiem dlaczego coraz częściej zauważam, że każdy mężczyzna, z którym mam okazję się poznać chce mnie tylko - powiedzmy staromodnie - wychędożyć. Może jestem aseksualna, może nie pojmuję wartości seksu, ale jakoś mnie to nie kręci. 
 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 09 marca 2018 o 21:03 przez Defdef
Jaka planeta jest najbliżej Ziemi? Zdziwicie się, ale wcale nie jest to Wenus
Pamiętacie jeszcze swoje pierwsze lekcje przyrody/fizyki, na których nauczyciele wpajali wam bezcenną wiedzę dotyczącą naszego układu? Mawiali wtedy poważnym głosem, że na swoim własnym kosmicznym podwórku mamy jedną gwiazdę centralną - Słońce, oraz dziewięć planet, w tym naszą własną - Ziemię.

Po czasie trochę się pozmieniało i liczba planet nam się nieco skurczyła. Oczywiście żadna z nich nie wyparowała nagle, jednak Pluton zmienił swój status i stał się planetą karłowatą. Cóż, przykro nam Plutonie, jednak okazałeś się za mały. 

Uczono nas, że najbliższym sąsiadem naszej Ziemi jest Wenus - czyli druga planeta od Słońca. Nikt nigdy nie śmiał podważać prawdziwości tych wszystkich nauk. Okazuje się jednak, że przez ten cały czas mogliśmy być w błędzie, bowiem najbliższa nam planeta to nie Wenus. Nie jest to również Mars. Zdziwicie się, o czym mowa. 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 19 marca 2019 o 22:03 przez e-wonsz
Losuj kolejne