Losowe wpisy

Portret stworzony przez naturę.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 listopada 2017 o 12:11 przez lordvader
Źródło: humornesia.web.id
Muniek Staszczyk z T.Love miał wylew!
Lider T.Love Muniek Staszczyk od lipca przebywa w szpitalu w Londynie. W poniedziałek poinformował na swoim profilu na Facebooku, że powodem jest wylew, jakiego doznał. Zapewnił, że stan jego zdrowia systematycznie się poprawia. "Niedługo wracam do Polski" - zapewnił. 

"London calling! Pozdrawiam Wszystkich serdecznie z londyńskiego szpitala, w którym znajduję się po przebytym dwa tygodnie temu wylewie. Stan mojego zdrowia ulega systematycznej poprawie, niedługo wracam do Polski" - napisał. Przypomniał, że to właśnie w Londynie stworzył jeden ze swoich największych hitów. "30 lat temu w lipcu ’89 roku odwiedziłem Londyn po raz pierwszy, żeby napisać 'Warszawę' T.Love'u w knajpie na Highbury i zostać gwiazdą rocka, a także zarobić na dorosłe życie. A dziś dziękuję Bogu za to, że żyję" - czytamy w oświadczeniu artysty. 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 30 lipca 2019 o 16:07 przez Defdef
Internauci ryją beke z nowej figury wojskowej Ariany Grande: "Kto to k*rea jest? Te usta!"

W sobotę w londyńskim domu woskowych figur Madame Tussauds zaprezentowano podobiznę Amerykanki, która błyskawicznie stała się sensacją i obiektem krytyki wielu internautów. Na Twitterze Madame Tussauds pojawiła się seria zdjęć z woskową Ari, pod którymi autorzy rzeźby zapytali fanów o opinię, przy okazji prosząc o komentarz. Zgłaszamy się do wszystkich Arianatorów! Królowa we własnej osobie dołącza do naszego składu tego lata (tylko przez ograniczony czas!). Potrzebujemy twojej pomocy przy wyborze naszego ulubionego stylu inspirowanego Ari! Komentujcie!Wielbiciele gwiazdy spełnili prośbę profilu Madame Tussauds i pozostawili pod postem lawinę komentarzy, nie zostawiając suchej nitki na figurze woskowej Ari. "W ogóle nie wygląda jak ona. Czy wy jesteście ślepi?",  "Kto to jest? Nie rozpoznaję", "Wyszło naprawdę fatalnie. Nie uchwyciliście podobieństwa nawet w jednym procencie""No to nie jest nasza Ari" - pisali.

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 29 maja 2019 o 00:05 przez jatoja
54-letnia Monica Bellucci ciągle kwitnie!
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 listopada 2018 o 10:11 przez Defdef
Tymczasem w jednym ze sklepów w Ostrowie.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 18 września 2018 o 09:09 przez kwiatlotosu

Kula zasłynął z raperskich pojedynków ze swoim kolegą Omenem. Prowadził również kanal na youtubie, gdzie do rozmiarów legendy urosła jego piosenka "Kula daje fula". Raper nazywany był prześmiewczo "królem gimnazjalnego podziemia".


Kula ma teraz około 20 lat i raczej skończył z nagrywaniem i tworzeniem hip-hopu. Od 2013 roku na jego kanale nie pojawił się żaden nowy utwór. Jak zobaczycie na kolejnym zdjęciu, Kula bardzo wyszczuplał i z tego co można dowiedzieć się w sieci "zgrzeczniał".
 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 02 listopada 2018 o 14:11 przez Defdef
Ładował telefon i słuchał muzyki na słuchawkach w tym samym czasie - kilka chwil później już nie żył
Pamiętacie jeszcze te wszystkie doniesienia dotyczące samozapalających się telefonów? Minęło już tak dużo czasu, że niektórzy z nas kompletnie o tym zapomnieli. Nic zresztą dziwnego, nie da się ukryć, że od bardzo dawna podobne informacje nie pojawiały się już w mediach. Producenci telefonów zadbali, aby ich urządzenia stały się nieco bardziej bezpieczne i już same z siebie nie wybuchały ani nie zapalały się. To im się chwali. 

Niestety niektóre telefony wciąż mają problemy ze zbyt gorącymi bateriami, a nawet elektroniczne papierosy też zaczęły ostatnimi czasy wybuchać. Musicie więc mieć się na baczności i uważać, aby nie trzymać tego typu sprzętów zbyt blisko twarzy, głowy lub serca. 

Bohater naszej dzisiejszej historii miał solidnego pecha. Ładowanie telefonu i jednoczesne słuchanie na nim muzyki przez słuchawki, skończyło się dla niego bardzo tragicznie. Jaki jednak konkretnie był powód jego śmierci? Zapraszamy dalej. 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 05 lutego 2019 o 20:02 przez e-wonsz
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 09 października 2017 o 13:10 przez jatoja
Źródło: http://www.freep.com/story/news/local/michigan/2017/09/20/child-pornographer-poetry-colin-boyle/685621001/

Kuweta

Oto jak wygodnie i higienicznie zmienić żwirek.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 15 lipca 2018 o 20:07 przez lordvader
Liczba zdobytych tytułów Miss Universe (Miss Wszechświata).
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 14 listopada 2017 o 12:11 przez lordvader
Losuj kolejne